Gündem

Milyonlarca WhatsApp Kullanıcısına Müjde ! Bomba Özellik Geliyor

Akıllı telefonların hayatımızın her alanında etkili birer aygıt haline gelmesi mesajlaşma programlarının önemini artırdı. Dünya üzerinde milyarlarca kullanıcıya sahip olan WhatsApp'ın BETA'sı sızdırıldı. Yeni özelliğin detaylarını haberimizin devamında okuyucularımızla paylaşıyoruz...

WhatsApp akıllı telefonların geliştirilmesi kapsamında önemli bir mesajlaşma uygulaması oluyor.

BOMBA ÖZELLİK GELİYOR

Dünya üzerinde milyarlarca kullanıcıya sahip olan WhatsApp’ın BETA özelliği sızdırıldı. Facebook, Istagram ve WhatsApp birbirinin güncellemelerinden olumlu ya da olumsuz olarak etkilenebiliyor. WhatsApp’tan 2020 yılı için bomba bir özellik geliyor.

Facebook’un bünyesinde yer alan popüler mesajlaşma platformu WhatsApp, uzun bir süredir hem iOS’te hem de Android’te yeni bir güncelleme üzerinde çalışıyor. Bu güncelleme kapsamında karanlık tema gelecek.

Beta sürümlerinde test edilen bu karanlık temanın ne zaman herkese kullanıma sunulacağı henüz bilinmese de yeni bir sızıntı geldi. Konu ile ilgili olarak WhatsApp’ın Android’deki Beta uygulamasında yeni duvar kağıtlarının eklendiği ortaya çıkarken bu duvar kağıtları karanlık tema ile ilgili.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir