Kamu HaberleriPersonel Alımı

Çalışma Bakanlığı MİSGEP Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor ! En 7 Bin Lira Maaş Verilecek

Madencilik Sektöründe İş Sağlığı ve Güvenliğinin Geliştirilmesi Projesi (MİSGEP) bünyesinde görevlendirilmek üzere sözleşmeli personel alımına ilişkin bir ilan yayımlandı. Bu ilan kapsamında işe alınacak personellere en az 7 bin lira maaş verilecek.

Madencilik Sektöründe İş Sağlığı ve Güvenliğinin Geliştirilmesi Projesi ( MİSGEP ) tarafında bir ilan yayımlandı. Söz konusu ilan kapsamında Ankara merkezli toplamda 16 kişilik sözleşmeli personel alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu ilana başvurular mesai saatleri içinde yapılacak adaylar 10 Mart’a kadar başvurularını yapabileceklerdir. Adaylar başvurularını kılavuzda belirtilen belgeler ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğüne yapacaklardır.

ARANAN ŞARTLAR

Söz konusu ilana başvuru yapacak olan adaylarda bazı şartlar aranmaktadır. Bu şartlara haiz olmayan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. Buna göre adaylarda şu şartlar aranmaktadır:

Başvurulacak pozisyonlar için “Aranan Asgari Nitelikler” kısmında belirtilen nitelikleri taşıyor olmak ve bu durumlarını ispatlar belgeleri başvuru evraklarıyla birlikte teslim etmek

Güvenlik soruşturması engeli bulunmamak (Ön başvuru için beyan yeterlidir. Kurum ilave bilgi isteme ve araştırma yapma hakkını saklı tutmaktadır.)

MİSGEP personel alımı maaş tablosu
MİSGEP personel alımı maaş tablosu

Kamu haklarından mahrum bulunmamak (Ön başvuru için beyan yeterlidir. Kurum ilave bilgi isteme ve araştırma yapma hakkını saklı tutmaktadır.)

Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya askerlikten muaf olmak

Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı bulunmamak (Ön başvuru için beyan yeterlidir.)

Takım lideri ve mühendis pozisyonları için ayrıca madencilik sektöründe görevini devamlı yapmasına, yeraltı madenlerinde çalışmasına engel olabilecek bir hastalığı ya da özel durumu bulunmamak (Ön başvuru için beyan yeterlidir.

Yurt içi seyahat engeli bulunmamak (Ön başvuru için beyan yeterlidir. Kurum ilave bilgi isteme ve araştırma yapma hakkını saklı tutmaktadır)

BAŞVURU ŞEKLİ

MİSGEP personel alımı hakkındaki ilana başvuru yapacak olan adaylar başvurularını “Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü, Emek Mahallesi, 17. Cadde. No:13 Emek, Çankaya, 06520, Ankara” adresine yapacaklardır. Adaylar şahsen veya posta yolu ile başvurularını gerçekleştireceklerdir.

Başvuru Kılavuzu İçin TIKLAYIN

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir