Ekonomi

Mobil Ödeme Kullanan Herkese Duyuruldu! 100 TL Hediye Edilecek!

Vakıfbank, resmi internet sitesinden yeni bir açıklamada bulundu. Müşterilerine özel yaptığı açıklamaya göre Mobil ödeme yöntemini kullanan herkes 50 TL ve üzeri toplamda 100 TL worldpuan kazanacak. 2022  yılına başlangıç kampanyası olarak anılan kampanya 31 Ocak tarihine kadar geçerli olacak. Vakıfbank temassız ödeme kampanyasının detayları…

Kampanya Ayrıntıları

Vakıfbank’ın müşterileri için yaptığı temassız 50 TL harcamalar da toplamda 100 TL kazandıracak olan kampanyanın ayrıntıları açıklandı. Buna göreAynı gün tek seferde yapacağınız Mobil Temassız Ödeme alışverişlerinin sadece ilki kampanyaya dahil olup, işlem başına en fazla 10 TL kazanım olacaktır.

Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 100 TL Worldpuan kazanabilir.

Kampanyaya sadece VakıfBank Mobil Bankacılık uygulamasında yer alan ”Cepte Kazan” üzerinden ”Hemen Katıl” tuşunu tıklayarak katılım sağlayabilirsiniz.

Mobil Temassız Ödeme dışında yapılan alışverişler, mail order, e-ticaret, iade, iptal ve puan kullanımı işlemleri, BusinessCard’lar, Bankomat Kart’lar, sanal kartlar ve ek kartlar ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya peşin veya taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.

Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 11 Şubat 2022 tarihine kadar, bireysel ve kullanıma açık olan kredi kartınıza yüklenecek olup, bir gün sonra kullanılabilir olacaktır. Worldpuan’ların son kullanım tarihi 26 Şubat 2022’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 27 Şubat 2022 tarihinde geri alınacaktır

Mobil Temassız Ödeme, Android ve NFC özelliği bulunan 5.0 ve üzeri sürümlü akıllı telefonlarda çalışmaktadır.

TercihKart sahipleri için kampanya katılım bedeli 4.99 TL’dir.

VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

İlgili Makaleler