EkonomiGündem

Motorin Fiyatları Benzin Fiyatlarını Geçti ! İndirim Yapıldı

Bugün itibari ile benzin fiyatlarına 51 kuruş indirim yapıldı. Bu bağlamda bir litre motorin fiyatı 1 litre benzin fiyatını geçti. Peki benzin ve motorinin litresi ne kadar? Detayları haberimizde okuyucularımızla paylaşıyoruz...

Bu hafta içinde benzin ve motorine peş peşe indirim yapıldı. Bunun ardından benzin fiyatlarına bir kez daha indirim yapıldı. Bilindiği gibi benzin fiyatlarına 51 kuruş indirim yapıldı. İndirim kapsamında motorin benzin fiyatlarından yüksek oldu.

İstanbul’da bir litre bezinin fiyatı 5.54 TL’ye kadar indi. Motorin için indirim yapılmadı ve motorinin litre fiyatı 5,74 lira seviyesinde bulunuyor. Yapılan bu indirim ile Ankara’da benzinin litre fiyatı 5.63 TL olurken, bir litre motorin 5.75 TL’den satılıyor.

Motorin Benzin Fiyatlarını Geçti

Bu indirimlere ilişkin olarak İzmir’de bir litre benzinin fiyatı 5,64 liradan satılırken motorin fiyatı ise 5,76 lira seviyesindedir.

Geçtiğimiz yıl Ocak ayında da yapılan indirimler kapsamında bir litre motorinin fiyatı benzin fiyatlarını geçmişti.

Konu hakkında yeni gelişmeler oldukça okuyucularımızla paylaşacağız…

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir