Ekonomi

MPİ Her Gün Çekiliş Yapacak ! Her Gün İkramiye Verilecek

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından çok önemli bir açıklama yapıldı. Söz konusu açıklamada 'Banko Piyango' adı altında yeni bir oyun başlatıldığı belirtildi. Bu oyunun biletleri ise internet üzerinden satılacak ve bu oyunda her gün ikramiye verilecek.

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından bir duyuru yayımlandı. Bu duyuruda haftanın 7 günü oynanabilecek yeni bir oyun başlatıldığı belirtildi. Bu duyuruya göre oyunun ismi “Banko Piyango” olacak ve her gün sadece tek çekiliş ile şanslı 5 rakam için ikramiye verilecek.

50 BİN LİRA İKRAMİYE

Bu bağlamda  1 kişiye 50 bin lira, son 4 rakam için 9 kişiye 500 lira, son 3 rakam için 90 kişiye 50 lira, son 2 rakam için 900 kişiye 10 lira ve son 1 rakam için de 9 bin kişiye amorti kazandıracak.

İNTERNETTEN BİLET SATIŞI

Bilet satışları her gün saat 22.15 ile ertesi gün saat 21.30 arasında yapılacak. Bununla birlikte bilet satışları internet üzerinden sanal bayiler aracılığı ile gerçekleştirilecek.

Her gün ikramiye için Milli Piyango İdaresi tarafından sadece bir kez çekiliş yapılacak. Çekilişler bugün başlayacak ve her gün saat 22.00 itibarıyla idarenin Kızılay Hizmet Binasında

gerçekleştirilecek.

2 LİRAYA BİLET ALINACAK

Ayrıca bu çekiliş internet üzerinden canlı olarak yayımlanacak. Bilet satın almak isteyen vatandaşlar ise 2 Lira karşılığında alacaklardır.

İlgili Makaleler