Gündem

MSB Kara Haberi Duyurdu ! Şehidimiz Var

Milli Savunma Bakanlığı tarafından bir açıklama yapıldı ve Suriye'nin İdlib bölgesinde bir askerimizin şehit olduğu belirtildi. Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ise şehit askerimiz Piyade Uzman Onbaşı Serbar Aslan için başsağlığı mesajı yayımladı.

Milli Savunma Bakanlığı tarafından bir açıklama yapıldı ve Suriye’nin İdlib bölgesinde teröristlerin silahlı saldırısı sonucunda yaralanan bir askerimizin şehit olduğu belirtildi.

MSB Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği tarafından yapılan açıklamada teröristler tarafından yapılan hain saldırı sonucunda yararlanan bir askerimizin, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit olduğunu ifade edildi.

ŞEHİDİMİZ VAR

Konu ile ilgili olarak söz konusu açıklamada “Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz” ifadelerine yer verildi.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar da bir başsağlığı mesajı yayımladı. Bakan Akar mesajında “Kahraman şehidimize şahsım ve Milli Savunma Bakanlığı mensupları adına Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve asil milletimize başsağlığı ve sabır dilerim” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler