İşkur İş İlanları

MSB lise mezunu personel alımı yapacak!

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) Akaryakıt İkmal ve NATO POL Tesisleri İşletme Başkanlığı, personel alımı için ilana çıktı. Sürekli işçi kadrosu için yapılacak olan alımlar için başvuruların İŞKUR üzerinden gerçekleştirileceği belirtildi. En az lise mezunu olan adaylar ilana başvuruda bulunabilirler.

MSB, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden personel alımı yapacak. Başvuru yapmak isteyen adayların 30 yaşını doldurmamış olmaları gerekiyor. Başkanlık tarafından verilen personel alım ilanında, “Belirsiz süreli iş sözleşmesi ile istihdam edilmek üzere terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan bir kişi ile engelli bir kişi işçi alımı yapılacaktır.” İfadeleri kullanıldı. Başvuru şartlarını sağlayan adaylar, 21-25 Ekim 2020 tarihleri arasında başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler.

ÖZEL ŞARTLAR:

1) Başvurunun son tarihi itibarıyla 18 yaşını tamamlamış ve 30 yaşından gün almamış olmak.

2) Ankara ilinde ikamet ediyor olmak.

on tarihi itibarıyla meslek liselerinin Kimya Teknolojisi Alanı Kimya Laboratuvarı veya Petrol-Rafineri dalından mezun olmak.

) Engelli işçi alımına müracaat edecekler için, başvurunun son tarihi itibariyle meslek liselerinin Yiyecek – İçecek Hizmetleri Alanı Mutfak dalından mezun olmak.

5) Terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralananlardan müracaat edecekler için, 1111 sayılı Askerlik Kanunu veya 1076 sayılı Yedek subay ve Yedek Askeri Memurlar Kanunu kapsamına giren ve askerlik hizmetlerini yaparken 3713 sayılı Terörle Mücadele Kanunun 21 inci maddesinde sayılan terör olaylarının sebep ve tesiri sonucu malul sayılmayacak şekilde yaralanmış olduğunu gösteren belgeye sahip olmak.

6) Engelli işçi alımına müracaat edecekler için; tüm vücut fonksiyon kaybının en az %40 olduğunu gösterir yetkili sağlık kuruluşlarından alınmış sağlık kurulu raporu belgesine sahip olmak.

BAŞVURU ŞEKLİ, TARİHİ VE YERİ:

1) Başvurular, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesi üzerinden online olarak 21-25 Ekim 2020 tarihleri arasında yapılacaktır (şahsen, posta veya e-posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir).

2) Her bir aday, İŞKUR’un internet sitesinde yayımlanan listedeki işyerlerinden sadece bir iş yeri için başvuru yapabilecektir.

İLAN TAM METNİ İÇİN TIKLAYINIZ.

İlgili Makaleler