Gündem

Müge Anlı ücretsiz tablet başvurusu başladı! İşte başvuru numarası

Corona virüsü salgını nedeniyle öğrenciler bu sene uzaktan eğitim görüyorlar. Ancak bir çok öğrencinin uzaktan eğitime erişmek için yeterli imkanı bulunmuyor. İhtiyaç sahibi öğrenciler için Müge Anlı harekete geçti. Müge Anlı ile Gücümüz yeter ve Müge Anlı ile Tatlı Sert programlarında durumu iyi olmayan öğrenciler için tablet yardımı kampanyası başlatıldı. Vatandaşlar tablet başvurusunun nasıl yapılacağını merak ediyorlar.

Corona virüsü pandemisi nedeniyle Türkiye’de uzaktan eğitim başlatıldı. Ancak pek çok öğrenci uzaktan eğitimde araç sıkıntısı yaşıyor. İhtiyaç sahibi öğrenciler için belediyeler, iş adamları, bakanlıklar kampanya başlattı. Bir kampanya haberi de Müge Anlı’dan geldi. Müge Anlı ile Gücümüz yeter ve Müge Anlı ile Tatlı Sert programlarında durumu iyi olmayan öğrenciler için tablet yardımı kampanyası başlatıldı. Ünlü sunucunun programına bağlanan bir çok hayırsever Müge Anlı’ya bağlanarak yardımda bulunduğunu açıkladı. Vatandaşlar ücretsiz tabletlere başvurunun nasıl yapılacağını merak ediyorlar.

Nasıl başvuru yapılacak?

Tablet başvurusundan yararlanmak isteyen vatandaşlar canlı yayın numarasından bilgi alabilir veya Müge Anlı ile Tatlı Sert programına mail atabilirler.

Müge Anlı programının telefon numarası :0212 639 42 63
Müge Anlı mail adresi: tatlisert@mugeanli.com.tr

İlgili Makaleler