EkonomiGündem

NASA Personel Alımı Yapacak ! 75 Bin Lira Maaş Verilecek

Uzay araştırma merkezi NASA tarafından yeni bir personel alım ilanı yayımlandı. Bu ilan kapsamında personel alımı yapılacak ve 75 bin lira maaş verilecek.

NASA tarafından personel alım ilanı yayımlandı. Bu ilan kapsamında araştırmalarında önemli bilimsel faaliyetler sürdüren NASA’da görev alacak astronotlar alınacağı ifade edilerek 75 bin lira maaş verileceği ifade edildi.

İLAN YAYIMLANDI

Konu ile ilgili olarak NASA tarafından yayımlanan ilan kapsamında adaylarda bazı şartlar aranmaktadır. Buna göre eğitim şartlarında matematik, mühendislik ya da bilim ile ilgili bölümlerinden en az yüksek lisans mezunu olmaları gerektiği ifade edildi. Ayrıca pilotluk yapmış olan adayların da başvuru yapabileceği ifade edildi.

NASA tarafından yayımlanan ilana başvurular 2 Mart 2020 tarihinde başlayacak ve 31 Mart 2020 tarihine kadar devam edecektir. Konu ile ilgili olarak ilk kez 1960 yılında başlayan uzay yolculuğunda zorlu görevleri üstlenecek olan personeller için çok sayıda istihdam olacak.

NASA Personel Alımı

Ayrıca NASA tarafından daha önce açıklanan ilgilin ilanlara göre iki yıl boyunca yatarak filim izleyecek adaylar için başvuru aldı. Personel alımı kapsamında 2 aylık süreçte 100 bin lira ödeme yapılacak. Ayrıca en az 75 bin lira maaş verilecek.

Detaylar İçin TIKLAYIN. 

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir