Personel Alımı

Nurhak SYDV KPSS 60 puan şartı ile personel alımı yapacak!

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Kahramanmaraş Nurhak Şubesi Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’Kurum Dışı Kamu İşçi Alım İlanları’’ sayfasında yer alan ilana göre Nurhak SYDV, kendi bünyesinde kadrolu olarak istihdam etmek üzere aşağıda belirtilen bölümlerden mezun adaylar arasında KPSS puan sıralaması esas alınmak üzere personel alımı yapacak. Alınacak personeller, Nurhak ilçe sınırları içerisinde görev alacaklardır.

PEROSNEL ALIMI İÇİN KPSS ŞARTI

SYDV personel alımı için adayların 2019 veya 2020 yılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Seçme ve Yerleştirme Sınavı’ndan KPSSP3 puan türünden en az 60 almış olmaları gerekmektedir.

NURHAK SYDV ŞUBESİ İŞ BAŞVURUSU

Kahramanmaraş ili Nurhak ilçesi SYDV şubesi personel alımı için başvurular 6-16 Kasım 2020 tarihleri arasında Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın https://appext.aile.gov.tr/vakifilan/giris.aspx adresi üzerinden online şeklinde yapılacaktır.

Başvurular içinden KPSS-P3 puan sıralamasına göre en yüksek 5 aday mülakata girmeye hak kazanacaktır. Mülakata hak kazananlar, Nurhak kaymakamlığının resmi internet sayfası olan www.nurhak.gov.tr adresinde yayınlanacaktır.

ÖZEL ŞARTLAR

1)- İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Fakültesi, Hukuk Fakültesi, İktisat Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi ile Sosyoloji, Psikoloji, Halkla İlişkiler ve Sosyal Hizmetler bölümlerinin birinden mezun olmak

2)- En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak (aktif sürücü)

3)- Ofis programlarını aktif kullanıyor olmak

4)- Son başvuru tarihinden önce Nurhak ilçesi sınırları içerisinde 6 aydır ikamet ediyor olmak.

5)- 35 Yaşını doldurmamı olmak.

SYDV Nurhak şubesi tarafından Türkiye İş Kurumu sayfasında yayınlanan resmi ilan detaylarını görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler