Personel Alımı

Nusr-Et Personel Alım İlanı Yayımladı ! Dolgun Maaş Verilecek

Türkiye genelinde olduğu gibi dünya çapında da şubeleri bulunan Nusr-Et tarafından yeni bir personel alım ilanı yayımlandı. Bu ilan kapsamında işe alınacak olan personellere yüksel maaş verileceği ifade edildi.

İş arayanları ilgilendiren yeni bir ilan yayımlandı. Bu ilan kapsamın Türkiye genelinde olduğu gibi dünya çapında da şubeleri bulunan Nusr-Et’in personel alımı yapacağı duyuruldu. Bu ilan kapsamında işe alınacaklara yüksek maaş verileceği ifade edildi.

İLANIN DETAYLARI

Türkiye genelinde olduğu gibi Dünyada da şubeleri bulunan Nusret restoranlarında çalıştırmak için personel alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu ilanda “Karşılama Hostesi pozisyonunda takım arkadaşları” arandığı ifade edilirken yüksek maaş verileceği de eklendi

Yüksek maaş lı personel alımı kapsamında Nusret tarafından yayımlanan ilanda Nusr-Et Steakhouse servis standartlarına uygun hizmet sağlamak, Rezervasyonları almak ve takibini yapmak, Rezervasyonla gelecek olan misafirlerin isteklerine göre masalarının hazırlanmasını sağlamak, gerekli kontrolleri yapmak, Misafirleri karşılamak, masalarına yönlendirmek ve uğurlamak, Misafir şikayetlerini çözümlemek, gerekli durumlarda yöneticisine bildirmek ve İş sağlığı ve güvenliği, kalite, gıda güvenliği ve hijyen standartlarına uyacak Nusr-Et Steakhouse; Karşılama Hostesi pozisyonunda takım arkadaşları arandığı ifade edildi.

Nusret Personel Alımı: Yüksek Maaş Verilecek
Nusret Personel Alımı: Yüksek Maaş Verilecek

ARANAN ŞARTLAR

Ayrıca yüksek maaş lı personel alımı için Nusret tarafından yayımlanan ilanda adaylarda şu şartlar aranmaktadır:

Tercihen Turizm Önlisans & Lisans mezunu

Akıcı bir şekilde İngilizce iletişim kurabilen

Restoran, Otel veya Havacılık sektöründe en az 3 yıl deneyimi olan

Çözüm odaklı, enerjik ve dışadönük

Misafirlere kendisini özel hissettiren

Yüksek maaş lı personel alımına başvuru yapmak “https://www.kariyer.net/is-ilani/nusr-et-nusr-et-karsilama-hostesi-2406477” web adresini tarayıcınızın adres satırına yapıştırabilirsiniz.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir