Ekonomi

O Banka Müşterilerine Resmen Duyurdu! 31 Ocak Tarihine Kadar Başvuran Herkes…

Bonus, resmi internet sitesinden yılın son kampanyasını yayınladı. 31 Ocak tarihine kadar geçerli olan kampanyaya göre alışveriş yapacak olan herkes 300 TL ve üzeri yapacakları alışverişlerde +3 taksit sunacak. GIYIM yazıp kartın son altı hanesini 3340‘a mesaj gönderen herkes katılabilecek. Özellikle giyim alışverişi yapacak olan vatandaşların dikkatini çeken Bonus kampanyasının şartları…

Kampanya Şartları

15 Ekim 2021-31 Ocak 2022 tarihleri arasında giyim, aksesuar, ayakkabı, optik ve saat sektörlerinde kampanyaya dahil üye işyerlerinden yapılan 300 TL ve üzeri alışverişlerde +3 taksit uygulanacaktır.

Kampanya tek seferde gerçekleştirilen 300 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır.

Artı taksit, kampanyaya dahil olan Bonus üye işyerlerinden yapılan 2 ve 9 taksit arası alışverişlerde geçerli olacaktır.

Kampanyaya tüm Garanti Bonus, Money, Shop&Fly Kredi Kartları, Miles&Smiles Garanti BBVA Kredi Kartı, American Express, Miles&Smiles Garanti BBVA Business Kredi Kartı, Bonus Business, Shop&Fly Business Kredi Kartları, American Express Business Card, sanal kartlar,ING Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Deniz Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, Alternatifbank Bonus,ING Bonus Business,Teb Bonus Business, ICBC Turkey Bosus Business, Fibabanka Bonus Business dahildir.

Kampanyaya Şeker Bonus, Şeker Bonus Business , Alternatifbank Bonus Business Denizbank Business kredi kartları ve TEB Bireysel kredi kartları dahil değildir.

Kampanyada en yüksek taksit sayısı 12 olacaktır. Kampanyada 12 taksitin üzerindeki işlemlerde +3 taksit ilave edilmeyecektir.

Kampanya boyunca 2-9 arası taksitli işlemlerde, müşteri sliplerinde ” TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN FAYDALANDINIZ.” şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir.

Kampanya dahilinde iptal iade işlemleri dikkate alınacaktır.

Flexi,Bonus Flexi ve Bonus Genç Kart’ların kampanyaya katılımı için EVET GIYIM yazıp, bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340‘a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. Flexi kart kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.

Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS ’leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

İlgili Makaleler