Gündem

O İlimiz İçin Vali Güzel Haberi Duyurdu: Yeni Pozitif Vaka Yok

Ordu Valisi Seddara Yavuz çok önemli açıklamalarda bulundu. Yavuz açıklamalarında kentte dün yeni vaka çıkmadığını ifade etti.

Ordu Valisi Seddar Yavuz yaptığı açıklamalarında kent genelinde yeni corona virüsü vakası çıkmadığını ifade etti. Yavuz söz konusu açıklamalarını kendine ait sosyal medya hesabı üzerinden gerçekleştirdi.

VALİ YAVUZ’UN AÇIKLAMALARI

Konu ile ilgili olarak Yavuz açıklamalarında “Sokağa çıkma kısıtlamasının kaldırılması ve çocuklarımıza belli saatler için izin verilmesine müteakip salgın tamamen bitmişçesine bir yoğunluk olduğuna şahit olduk. Bu durum kazanımlarımızı ve fedakarlığımızı da anlamsızlaştıracaktır” ifadelerini kullandı.

“POZİTİF VAKA SAYIMIZ BULUNMUYOR”

Vali Seddar Yavuz yaptığı açıklamalarında salgının tekrar yayılmaması için mutlaka maske takılması ve sosyal mesafeye uyulması uyarısında bulundu ve şöyle devam etti:

“Hijyene ve işimiz bittiğinde evimize dönmeye dikkat etmek gerekiyor. Bugün pozitif vaka sayımız bulunmuyor. Size hep böyle güzel haberler vermek kurallara uymaktan geçiyor. Biz size inanıyoruz.”

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler