Gündem

O İlimizde Eczanelerin Çalışma Saatleri Değişti

O İlimizde eczanelerin çalışma saatlerinde değişikliğe gidildi. Bu bağlamda eczaneler Pazar günü hariç saat 10:00'da açılıp 18:00'da kapanacak.

Corona Virüs önemleri kapsamında, Ankara’daki eczanelerin çalışma saatlerinde değişiklik yapıldı ve eczaneler saat 10:00’da açılacak ve 18:00’da kapanacak.

YAPILAN AÇIKLAMA

Hürriyet’ten Doğahan Giritlioğlu’nun aktardıklarına göreAnkara Eczacılar Odası tarafından kent genelindeki eczanelere yazı ulaştırıldı. Bu yazıda ise şu ifadelere yer verildi:

“Covid-19 pandemisi sebebiyle iş yükü artan ve yüksek risk grubunda bulunan eczacılarımızın ve yardımcı personellerimizin çalışma saatlerinin esnetilmesi için bir süredir Ankara İlk Sağlık Müdürlüğü nezdinde yürüttüğümüz çalışmalarımız sonuçlanmış, Ankara ve Kırıkkale illerimizdeki eczane çalışma saatleri salgın tehlikesi geçene kadar geçici süreyle değiştirilmiştir.

İl Sağlık Müdürlüğümüz ile birlikte alınan karar gereği, Eczanelerimiz 31.03.2020 tarihi itibariyle(Cumartesi günleri dahil) 10.00 – 18.00 saatleri arasında hizmet vereceklerdir.”

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir