Kamu Haberleri

O İlimizde Sağlık Çalışanlarına Ulaşım Ücretsiz Oldu

Malatya'da 65 yaş üstü ücretsiz ulaşım uygulaması askıya alındı. Ayrıca ilde sağlık çalışanlarına ulaşım ücretsiz oldu.

Corona virüsü ile mücadelesalgınına karşı risk gurubunda yer alan yaşlıların, evde kalmaları adına Malatya’da 65 yaş üstü vatandaşlara verilen ücretsiz kartları Nisan sonuna kadar donduruldu.

Konu ile ilgili olarak Malatya’da da Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın talimatı ile özellikle risk gurubunda yer alan yaşlı vatandaşlara verilen 65 yaş üstü ücretsiz pasolar, Nisan ayı sonuna kadar durduruldu.

Malatya Büyükşehir Belediyesi resmi sosyal medya hesabı üzerinden bir duyuru yapıldı. Duyuruda şu ifadelere yer verildi:

“Alınan tedbirler kapsamında 65 yaş üstü vatandaşlarımızın otobüs kartları bugünden itibaren geçici bir süre doldurulmuştur”

SAĞLIK PERSONELİNE ÜCRETSİZ ULAŞIM

Belediye tarafından başka bir hizmet devreye alındı. Buna göre Büyükşehir Belediyesi MOTAŞ bünyesindeki tüm toplu taşıma araçlarından sağlık personellerinin ücretsiz faydalanması sağlandı. Kentte görev yapan sağlık personelleri kimlik kartlarını göstererek ücretsiz olarak ulaşım sağlayacaklar.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir