Gündem

O İlimizdeki Bir Sokak Covid-19 Nedeniyle Karantinaya Alındı

Bursa Valiliği tarafından açıklanan karara göre, Covid-19 salgını nedeniyle vakaların artmasından dolayı 2. Sever sokak için karantina uygulamasına geçildi.

Bursa’da Yıldırım ilçesinde bulunan 2. Sever Sokağın, Covid-19 sebebiyle meydana gelen vaka sayısındaki artış dolayısıyla İlçe Hıfzıssıhha Kurulunca karantinaya alınmasına karar verildi.

Alınan karar sonrasında mahalleye olan giriş ve çıkışlar, polisler tarafından engellendi. Bursa Valiliği, karantina uygulamasına ilişkin bir açıklamada bulundu.

14 GÜN BOYUNCA KARANTİNADA

Valilik, şu şekilde açıklama yaptı:

“Yıldırım İlçesi Samanlı Mahallesi 2. Sever Sokakta Koronavirüs (covid-19) görülen vakaların artması sebebiyle, İlçe Hıfzıssıhha Kurulu’nun kararı ile bugünden itibaren 2.Sever Sokak 14 gün süreyle karantinaya alınmıştır. Söz konusu sokakta karantina şartlarına uygun olarak her türlü tedbir alınarak uygulamaya geçilmiştir”

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler