Magazin

O İsim Adaya Veda Etti; Survivor’da Ortalık Karıştı! Elenir Elenmez, Herkesi Topa Tuttu: “Aslında Daha Kaybettiğimiz Oyunda Bunu Hissettim”

Her hafta şampiyonuna bir adım daha yaklaşan Survivor All Star 2022 yarışmasında işler kızışmaya başladı. Adada kalan isimlerin sayısı azaldıkça gerginleşen yarışmacılar arasındaki polemikler bir türlü durulmazken; parkurların zorluğu da yarışmacılar üzerindeki baskıyı artırdı. Her şeye rağmen şampiyon olmak isteyen yarışmacılardan biri ise, geçtiğimiz gün yapılan eleme konseyi ile adaya veda etti.

Son dönemlerin en iddialı yarışını sunan Survivor All Star 2022 yarışması, bir eleme konseyini daha ardında bıraktı. TV8 ekranlarından yayınlanan 24 Mayıs 2022 Salı günkü bölümünde eleme konseyi gerçekleştiren Survivor All Star 2022 yarışması, haftanın elenen ismini de açıkladı. Elenmesine hiç şaşırmayan o isim, veda konuşmasında herkesi şaşırtacak ifadelere imzasını atarak, adaya veda etti.

Survivor All Star 2022 Yarışmasının Son Elenen İsmi Belli Oldu

Eleme öncesinde ünlüler ve gönüllüler takımını bir ödül oyunu ile karşı karşıya getiren Survivor All Star 2022 yarışması, yarışmacıları bir kez daha parkura çıkardı. Ödülün pırpır uçakla Punta Cana’daki su parkına gitmek, lüks bir villada akşam yemeği yemek ve konaklamak olduğu oyunda canla başla mücadele eden ünlüler ve gönüllüler takımı menüde yer alan kuşbaşı eti, patlıcan beğendi, pirinç pilavı, sütlü irmik tatlısı gibi lezzetleri yemek için kıran kırana bir mücadele verdi. Gönüllüler takımının kazandığı ödül oyunun ardından gerçekleşen Survivor All Star 2022 yarışmasının son eleme konseyinde ise yarışan isimler Ayşe, Berkan, Hikmet ve Sude oldu. SMS yarışına çıkan dört isimden Dominik Cumhuriyeti’ne ve şampiyonuna veda eden isim Sude olarak açıklandı.

Sude, Survivor All Star 2022 Yarışmasına Veda Etti

Yaşadığı aşk ile gönüllüler takımının en çok konuşulan isimlerinden biri olan Sude Burcu, salı günü gerçekleşen son Survivor All Star 2022 yarışması eleme konseyi ile yarışa veda etti. Sude Burcu’nun veda konuşmasında ise, “Hissettim. Aslında daha kaybettiğimiz oyunda bunu hissettim. Çok değer verdiğim bir bileklik koptu ve dedim ki Sude gidiyorsun… Elimden gelen her şeyi yaptım. Burayı sizi ekibinizi çok seviyorum. Şuna mutlu oluyorum hiçbir arkadaşımın kalbini kırdığımı düşünmüyorum. Kendimi olduğu gibi ifade etmeye çalıştım. Son bir ayda buranın tadını çıkarmalarını diliyorum. Ben elimden geleni yaptım. Dışarıda çok güzel bir ailem var ama dediğim gibi çok üzgünüm. 1 ay görüşeceğiz umarım” ifadeleri yer aldı.

 

İlgili Makaleler