Ekonomi

O Kişilere 9 Ay Geri Ödemesiz 60 Vadeli Yeni Kredi Kampanyası Duyuruldu

Vakıfbank tarafından çok önemli bir açıklama yapıldı. Söz konusu açıklamada avukatlara özel 9 ay geri ödemesiz 60 ay vadeli kredi kampanyası başlatıldığı belirtildi.

Vakıfbank’ın kurumsal internet sitesi üzerinden kritik bir açıklama yapıldı. Söz konusu açıklamada Avukatlara özel kredi kampanyası başlatıldığı belirtildi. Söz konusu kredinin en düşük limiti 3 bin lira en yüksek limiti ise 125 bin lira olarak paylaşıldı. Bunun yanı sıra yeni avukatlara özel ihtiyaç kredisinde en yüksek limit ise 20 bin lira olarak belirtilirken 9 ay geri ödemesiz 60 ay vade imkanı bulunuyor.

Buna ilişkin olarak yapılan açıklamada “Mesleğe yeni başlamış olmak veya 1 yıllık avukatlık yapılmış olması gerekmektedir. Kampanya kapsamında gelir belgesi talep edilmeyecektir. Görev yapılan sürenin teyidi için bağlı olunan Baro’dan yazı alınacaktır. KKB notu 0-1.250 arasında” ifadelerine yer verildi.

ÖRNEK ÖDEME

Örnek hesaplama tablosu ise şöyle oldu:

Vakıfbank tarafından yapılan açıklamada Findeks Kredi Notunun İnternet Bankacılığı ve VakıfBank Mobil’den “Başvurular-Findeks Risk Raporu-Findeks Risk Raporu Alma” menüsüne girerek veya Çağrı Merkezi aranarak öğrenilebileceği belirtildi.

KREDİNİN AÇIKLAMALARI

Krediye ilişkin yapılan açıklamada ise şu ifadelere yer verildi:

VakıfBank kredi politikaları kapsamında başvuruları serbestçe değerlendirme hakkına sahiptir.

VakıfBank kampanya süresini ve kampanya süresince; alınacak ücretleri ve faiz oranlarını değiştirme hakkına sahiptir.

Başvurular için kefil ön şartı aranmamakla birlikte şubelerimiz, gerekli durumlarda kefil talep edebilirler.

Bankamız gerekli gördüğü hallerde kredi kullandırım koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Banka, kredi politikaları gereği, müşterinin aylık gelir bilgileri, skorlama, teminat vb. unsurları dikkate alarak kredinin geri ödeme seçeneklerini uygun görmeme hakkını saklı tutar.

VakıfBank kampanya koşullarında, kredi politikaları kapsamında müşteri bazlı değişiklikler yapabilir.

Detaylar İçin TIKLAYIN.

İlgili Makaleler