Ekonomi

O Numaraya Mesaj Atan Herkes Türkiye İş Bankası’ndan 500 TL Kazanıyor! Anahtar Kelimeyi Yazıp, Mesaj Atmak Yetiyor!

Birçok yenilik ile müşterilerine avantajlı hizmetler sağladıklarını kanıtlamak için girdikleri rekabeti 2022 yılında da sürdüren bankalar, emekli promosyonlarından düşük faizli banka kredilerine kadar pek çok alanda yarış içerisinde olmaya devam ediyor. O yarışlardan biri ise emekli promosyonlarına ek olarak sağlanan ve şartları yerine getiren tüm emekli banka müşterilerine ödenen ek promosyon kampanyaları oluyor.

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile geçtiğimiz yıllarda masaya oturan bankalar, maaşını kendi çatısı altından alan emeklilere ve emeklilerin hak sahipliği nedeniyle maaş alan kişilere promosyon ödemesi yapmakla yükümlü hale gelmiş bulunuyor. Bu kapsamda emeklilere ve onların hak sahiplerine nakit promosyon ödemeleri gerçekleştiren bankalar, ek promosyon ödemeleri ile de emekli müşteri sayısını artırmayı amaçlıyor. Ek bir promosyon kampanyası düzenlemiş olan Türkiye İş Bankası ise, referans kampanyası ile müşterilerini buluşturuyor.

Türkiye İş Bankası’nda Her Referans 250 TL Kazandırıyor

Bir referans kampanyası ile müşterilerini buluşturan Türkiye İş Bankası, maaşını SGK çatısı altında olan SSK, Bağ-Kur ya da Emekli Sandığı’ndan alan emekli müşterilerine üç yıla bir gerçekleştirdiği promosyonlara ek olarak promosyon kazanma fırsatı sunuyor. Emekli yakınına referans olan her emekli müşterisine 250 TL değerinde Pazarama MaxiPuan hediye eden Türkiye İş Bankası, toplamda 500 TL Pazarama MaxiPuan ödülü veriyor. Yani her Türkiye İş Bankası emekli müşterisi en fazla iki kişiye referans olabiliyor. Türkiye İş Bankası’nın referans kampanyasından kampanya başlangıç tarihi itibariyle herhangi bir emekli maaşını alan tüm banka müşterileri yararlanabiliyor. Bu kapsamda Türkiye İş Bankası tarafından kişiye özel sağlanan “Referans Kodu”nu 4402’ye SMS atarak kampanyaya katılım sağlayan kişilerin kampanyadan ödül kazanabilmesi için SMS’leri bankada kayıtlı olan numaradan atması gerekiyor.

Türkiye İş Bankası’nın Verdiği Pazarama MaxiPuan’ları Otomatik Yükleniyor

Banka müşterilerinin referans olduğu her bir kişi için 250 TL değerinde Pazarama MaxiPuan veren Türkiye İş Bankası, bu puanları banka müşterisinin kampanya kapsamı içerisinde açık olan banka ya da kredi kartına otomatik olarak yükleniyor. Referans olunan tarihi takip eden üçüncü haftada banka müşterilerinin hesabına aktarılan Pazarama MaxiPuanlar ise; Maximum Mobil’de yer alan Pazarama dijital platformundan yapılan satın alma işlemlerinde kullanılabiliyor. Öte yandan bu puanlar Pazarama içerisinde yer alan online alışveriş, market siparişi, Yemek Sepeti, dijital kod market, araçta öde gibi işlemler uğrunda da harcanabiliyor.

İlgili Makaleler