İşkur İş İlanları

O şehirde Belediye 30 personel alımı yapacağını açıkladı!

Kestel Belediye Başkanlığı 30 kişi olmak üzere personel alımı yapacağını açıkladı. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı sayfasında yer alan ilana başvurular 2 Mart 2020’de sona erecek. Peki, Belediye hangi kadro için alım yapacak? Başvurular nasıl yapılacak?

Bursa Kestel Belediye Başkanlığı 27 Şubat 2020 tarihinde İŞKUR resmi sitesi üzerinden personel alımı yapacağını duyurdu. Beden İşçisi kadrosunda eleman eksiğini gidermek için ilana çıkan Belediye başvuru yapmak isteyen adaylara en az ilköğretim en fazla ortaöğretim mezunu olma şartı getirdi. Erkek ve Kadın adayların başvuru yapabileceği ilanda seçilenlerin belediye bünyesinde geçici süreli olarak istihdam edileceği bildirildi.

İşçi olarak alınacak adaylarda aranacak şartlar

2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe yapabilmelerine Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerinde Çalıştırabilmelerine ilişkin Kanun hükümlerine saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak

18 yaşını tamamlamış olmak ve 60 yaşını geçmemiş olmak

Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal-düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak,

Askerlik ile ilgili ilişiği olmamak

İlana başvuracak adaylar en çok 60 yaşında olmalıdır.

İlana, Kestel İlçesinde ikamet eden adaylar başvurabilir.

Kişiler Geçici işçi statüsünde çalıştırılacaklardır.( işin süresi 5 ay 29 gün)

Türkiye İş Kurumu internet sayfasından veya Bursa İli genelindeki hizmet merkezlerine şahsen gidilerek yapılabilecek.

Çalışma Adresi : KALE MH. CUMA CD. NO:1
16450 KESTEL
BURSA / TÜRKİYE

İlana başvuru yapmak için tıklayınız.

Belediye ilan metnine ulaşmak için tıklayınız

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir