Gündem

O şehirde bir baba corona virüsü şüphelisi kızını hastaneden kaçırdı!

Türkiye’de 6’ya yükselen corona virüsü vakası yüzünden hastaneler ve doktorlar da önlemlerini arttırdılar. Corona virüsü belirtileri taşıyan vatandaşları gözlem altına alan hastanelerden birinde ilginç bir ola yaşandı. Düzce’de bir hasta olan bir kız çocuğu, koronavirüs şüphesi yüzünden başka hastaneye sevk edilecekken babası tarafından kaçırıldı.

Düzce’de bir hastanede küçük bir kız çocuğu ateş ve boğaz ağrısı şikayeti nedeniyle hastaneye götürüldü. 5 yaşındaki Ş.F. isimli çocuğun 12 gün önce Almanya’dan döndüğünün öğrenilmesi üzerine doktorlar corona virüsten şüphelendiler.

Polis olaya müdahale etti

Bu sebeple Gölyaka Entegre Hastanesi acil servisi’nden Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne sevk işlemleri yapılan çocuk son anda babası tarafından hastaneden kaçırıldı.

Hastane yetkilileri durumu hemen polise haber verdi. Polisin olaya müdahalesi üzerine küçük çocuk Atatürk Devlet Hastanesi’ne götürülerek gözetim altına alınırken, baba Ü.F.’nin emniyette ifadesi alındı.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir