Gündem

O Ülke Şokta ! Hastaneye İntihar Saldırısı Gerçekleştirildi

Afganistan'da bir hastaneye intihar saldırısı düzenlendi. Hastaneye gelen saldırgan üstündeki patlayıcıları infilak ettirdi. Bunun yanı sıra patlamanın ardından silah sesleri duyuldu.

Afganistan’da bir hastaneye intihar saldırısı düzenlendi. Yerel medya tarafından saldırıda el bombalarının kullanıldığını belirtti ve saldırı sırasında hastanede çok sayıda doktor ve hemşire olduğu ifade edildi.

Konu ile ilgili olarak Milliyet’in aktardıklarına göre Afganistan’ın başkenti Kabil’de bir hastaneye canlı bombalı saldırı düzenlendi. Yerel medya tarafından üzerinde bomba bulunan bir intihar saldırganının Sınır Tanımayan Doktorlar grubuna ait hastaneye girmeyi başardığını duyurdu.

TERÖRİSTLER HASTANEYE GİRDİ

Canlı bombanın kendini patlaması sonrasında silah seslerinin duyulduğu da ifade edildi. Ayrıca teröristlerin hastane binasına girdiği belirtildi.

Yerel medya, bina içinde çatışmanın sürdüğünü ve az sayıda doktor ve hemşirenin hastaneden çıkarılabildiğini aktarıyor.

Ayrıntılar geldikçe okuyucularımızla paylaşacağız…

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler