Personel Alımı

O Üniversite Toplu İşe Alacak! Dört Farklı Pozisyon Açıkta; 10 Haziran Tarihine Kadar Başvuru Yapılabilecek! Başvurularda Sadece…

Kamu kurum ve kuruluşları, memur ve kamı işçi alım ilanları için duyurular gerçekleştirmeye devam ediyor. Bakanlıklardan sonra üniversiteler de alım yapmaya başlamışken; son işe alım ilanı Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nden geliyor.

Yakın zamanda toplu işe alım gerçekleştirecek olan Sağlık Bilimleri Üniversitesi, bu ay içerisinde başvuruları almak kaydıyla dört farklı pozisyon için ilan açmış ve her pozisyona uygun da şartlar belirlemiş bulunuyor.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Alımı Gerçekleştiriyor

Dört ayrı pozisyonda istihdam etmek üzere personel alımı ilanı çıkmış olan Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Ankara Gülhane Külliyesi birimleri içinde çalıştırılmak üzere işçi ve memur alımı yapacağını duyurmuş bulunuyor. Bu kapsamda temizlik görevlisi, güvenlik görevlisi, büro memuru ve kamu memur alımı yapacak olan Sağlık Bilimleri Üniversitesi, başvuruları 10 Haziran 2022 tarihine kadar kabul ediyor. Elektronik ortam başvurularını kabul etmeyen Sağlık Bilimleri Üniversitesi, başvuruların şahsen yapılmasını ve “Hamidiye Külliyesi, Tıbbiye Cad. No:38 Selimiye, Üsküdar, İstanbul” adresinde yer alan kampüse başvuruların iletilmesin istiyor.

Pozisyona Göre Şartlar Değişiyor

Her pozisyona uygun şartlar belirlemiş olan Sağlık Bilimleri Üniversitesi, temizlik personeli ilişkin en az ortaöğretim mezunu olan adayların başvurularını değerlendirmeye alacağını açıklamış bulunuyor. Bunun yanı sıra sağlık raporu ve adli sicil kaydı da isteyen Sağlık Bilimleri Üniversitesi, güvenlik görevlisi alımlarında ortaöğretim mezuniyeti şartı ile diğer genel hükümleri istiyor. Bunun yanı sıra son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış silahlı veya silahsız Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı sahipliği isteyen Sağlık Bilimleri Üniversitesi, aynı zamanda güvenlik görevlilerini arşiv soruşturmasına tabi tutacağını da açıklıyor. Kamu memur alımı lisans mezuniyeti şartı getirmiş olan Sağlık Bilimleri Üniversitesi; Radyo Televizyon ve Sinema lisans mezunu olan ve “İHA-1 Ticari İnsansız Hava Aracı Pilotu Eğitimi (En az 36 saat), Etkili İletişim Teknikleri Eğitimi, Uzaktan Çalışma ve Verimlilik Eğitimi” sertifikasına sahip olan adayların başvurularını değerlendirmeye alacağını belirtiyor. Öte yandan büro personeli alımı için ise; Bilgisayar işletmenliği, kalite yönetim sistemleri geliştirme ve uyum eğitimi, insan kaynakları elemanı geliştirme ve uyum eğitimi, problem çözme becerileri eğitimi sertifikalarına sahip olmanın yanı sıra eğitim şartı da belirlemiş olan Sağlık Bilimleri Üniversitesi, lisans mezunu adayların başvurmasını istiyor.

İlgili Makaleler