İşkur İş İlanları

Öğretmenevi müdürlüğü personel alım ilan! Son başvuru 12 Ekim 2020

Tekman Öğretmenevi Müdürlüğü İŞKUR aracılığı ile yeni bir personel alım ilanı yayınladı. İlana göre öğretmen Tekman Öğretmenevi Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere temizlik personeli ve aşçı alımı yapılacak. Personel alımı başvuruları başlamış olup, başvuruda bulunmak isteyen adayların İŞKUR sayfası üzerinden en geç 12 Ekim 2020 tarihine kadar kayıt işlemlerini yaptırmaları gerekmektedir. Başvuru ekranına ait linkler aşağıda verilmiştir.

Tekman Öğretmenevi Müdürlüğü bugün Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)’un internet sayfası üzerinden yeni bir personel alım ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’kamu iş ilanları’’ sayfasında yer alan ilana göre, Tekman Öğretmenevi Müdürlüğü’ne en az ilköğretim mezunu öğrenim düzeylerinden 2 adet personel alımı yapılacak.

BAŞVURU ŞEKLİ

Öğretmenevine temizlik personeli ve aşçı alımı yapılacak olup, İlan şartlarını taşıyan adaylar başvurularını İŞKUR’a ait esube.iskur.gov.tr internet adresinden “İş Arayan” linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak en geç 12 Ekim 2020 tarihine kadar başvuru yapabilir. Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir.

Temizlik ve aşçı alımı için başvuru linkleri aşağıda verilmiştir.

AŞÇI PERSONELİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

1-Aşçı (ustalık) sertifikasına sahip olmak.
2-Hijyen belgesine sahip olmak.
3-Aşçı mesleğinde en az 1 (bir) yıl deneyime sahip olmak ve bu durumunu SGK hizmet dökümü ile belgelemek.
4-Tekman ilçesinde ikamet etmek
5-En az İlköğretim-en fazla Ortaöğretim mezunu olmak.

TEMİZLİK PERSONELİ ALIMI

Temizlik personeli alımı için adayların en az ilköğretim mezunu olmaları yeterlidir. İlanda yaş şartı kısıtlaması bulunmamaktadır.
İŞKUR sayfası üzerinden online başvuru linkleri;

Temizlik işi için BURAYA TIKLAYINIZ
Aşçılık iş başvurusu için BURAYA TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler