Önemli Başlıklar

Maximum Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? 

Maximum kart başvurusu bankaların internet sitesi aracılığı ile yapılabildiği gibi Maximum tarafından belirlenen resmi site aracılığı ile de yapılabilmektedir. Maximum kart almak isteyen kişilerin ilgili bankaların internet sitelerinden kart başvurusunda bulunabilmektedir. Ayrıca Maximum kartın resmi sitesini kullanarak da kredi kartı başvurusu yapmak oldukça kolaydır. 

Maximum Kredi Kartı

Maximum kredi kartı iki farklı başlıkta kullanılmaktadır. Bunlardan biri bireysel Maximum kredi kartları iken bir diğeri Maximum ticari kredi kartlarıdır. Her iki kart türüne de Maximum kredi kartının sitesi üzerinden başvuru kabul edilmektedir. Başvuru takip işlemlerini de yine aynı site aracılığı ile yapmak mümkün kılınmıştır. 

Maximum Kart Türleri

Maximum Kredi kartının birçok türü bulunmakta olup farklı özellikler de gösterebilmektedir. Maximum kart türlerini şu şekilde sıralamak mümkündür;

•    Maximum kart

•    Maximum Tema Kart

•    İş’te Üniversiteli kartları bireysel kredi kartlarıdır. 

•    Maximum Business kart ise ticari kart olup ticari sebepler ile kullanılabilmektedir. 

Maximum Kart Başvurusu 

Maximum kredi kartı başvurusu yapmak için Türkiye İş Bankası’nın resmi sitesi ve İş Bankası şubeleri de kullanılabilmektedir. Ancak daha hızlı başvuru yapmak isteyen vatandaşlar Maximum kredi kartlarının resmi sitesini kullanarak kolay bir şekilde kredi kartı başvurusu yapabilmektedirler. Siteye giriş yaptıktan sonra başvurusu yapılmak istenen kredi kartının seçilmesi gerekmektedir. Seçilen kredi kartına tıklandıktan sonra hemen aşağısında bir başvuru formu açılacaktır. Bu formda; 

•    Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası

•     Yabancı uyruklu biri başvuruyor ise kendi kimlik numarası

•    Cep telefonu numarasın 

•    Aylık net gelir miktarı için belirlenen alanların doldurulması gerekmektedir. Ayrıca ilgili maddeler okunarak kutucular işaretlendikten sonra güvenlik kodunun girişi yapılmalı ve Maximum kredi kartına başvur yazan butona basılması gerekmektedir. 

Maximum Kredi Kartı Özellikleri

Maximum kredi kartı seçilen kredi kartına bağlı olarak farklı özelliklere sahip olmaktadır. Ancak düşük faiz oranları, maaş kartı uygulaması, mobil ve internet bankacılığı çeşitleri, borç erteleme gibi seçenekleri sebebi ile Maximum kredi kartı sıklıkla tercih edilmektedir. Bunların yanı sıra alışveriş ve sinema gibi alanlarda da birçok indirimi mevcuttur. 

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir