İşkur İş İlanları

Orman Genel Müdürlüğü 700 daimi işçi alımı için ilan verdi!

Orman Genel Müdürlüğü 200 İş Makinesi Operatörü, 200 Greyder Operatörü, 200 Ekskavatör Operatörü, 60 Dozer Operatörü ve 40 Traktör Operatörü olmak üzere toplamda 700 personel alımı yapacak. Genel Müdürlük tarafından yapılacak alımlarda kadroya seçilenler daimi olarak istihdam edilecek.

Orman Genel Müdürlüğü, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden 700 işçi alımı gerçekleştirecek. Yapılacak alımlarda kadrolara seçilerler farklı şehirlerde görevlendirilecek. Başvuranlar arasından kadrolara seçilenler ise sözlü ve uygulamalı sınav yöntemi ile belirlenecek.

Kurum tarafından verilen personel ilanında alımlara ilişkin olarak şu ifadeler kullanıldı:

Adaylarda aranacak genel ve özel şartlar ile diğer bilgiler İŞKUR açık iş ilanlarında belirtilecektir. Bu ilanlar 04-10/08/2020 tarihleri arasında İŞKUR üzerinden yayımlanacaktır. İlanda belirtilen şartları taşıyan adaylar ilan süresince başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklardır.

Sözlü ve Uygulamalı Sınava, iş ilanında belirtilecek kadro sayısının 4 (dört) katı kadar aday çağrılacaktır. Bu adaylar noter huzurunda çekilecek kura sonucuna göre belirlenecektir. Kura yeri ve tarihi İŞKUR açık iş ilanında belirtilecek olup ilgili Orman Bölge Müdürlüğü internet sitesinden de ayrıca duyurulacaktır. Bununla ilgili olarak adayların adreslerine yazılı tebligatla bildirim yapılmayacaktır.

İlan edilecek tüm pozisyonların deneme süresi 4857 sayılı İş Kanunu uyarınca iki aydır.

İşçi alım süreci ile ilgili tüm bilgilendirmeler, adaylardan istenilecek evraklar ile Sözlü ve Uygulamalı Sınavın yeri ve tarihi Bölge Müdürlükleri internet sitesi üzerinden ilan edilecektir. Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan adayların başvuruları ilan, kura, sınav ve atama süreçlerinin her aşamasında idarece sonlandırılabilecektir.

İLAN TAM METNİ İÇİN TIKLAYINIZ.

İlgili Makaleler