Gündem

ÖSYM Başkanı EKPSS ve MSÜ sınavlarının erteleneceğini duyurdu!

ÖSYM Başkanı Halis Aygün, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarda, 2020 yılında EKPSS ve MSÜ sınavlarının erteleneceğini duyurdu.

Corona virüsü tedbirleri kapsamında farklı alanlarda ertelemeler veya iptaller yapılmaya devam ediliyor. Yaklaşan ÖSYM sınavlarının da iptal ya da ertelemenin yapılıp yapılmayacağı öğrenciler tarafından merak ediliyordu.

Öğrencilerin sorularına yanıt verdi

ÖSYM Başkanı Halis Aygün öğrencilerin sınavların ertelenmesi konusunda sorularına yanıt verdi. Aygün verdiği yanıtlarda hem Milli Savunma Üniversitesi sınavının hem de 26 Nisan 2020’de yapılacak olan EKPSS sınavının erteleneceğini duyurdu.

Yeni tarih henüz açıklanmadı

Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavının 29 Mart 2020, Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavının (2020 EKPSS) da 26 Nisan 2020 tarihinde yapılması bekleniyordu. Erteleme ile birlikte sınavlarının yeni tarihinin ne olduğu henüz bilinmiyor.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir