Gündem

Otel rezervasyonu, uçak ve otobüs bileti harcamalarınıza, Türkiye İş Bankası’ndan Maxi Puan desteği! 20 Aralık tarihine kadar 100 TL’lik indirim tanımlanacak!

Ekonomik alanda yaşanan olumsuz gelişmelere bir de devam eden Rusya- Ukrayna savaşının sebep olduğu akaryakıt zamlarının ve çeşitli tedarik problemlerinin eklenmesi, hali hazırda zamlı olan hizmet ve hizmet ürünü fiyatlarının yeni zamlar almalarına sebep oldu. Geçtiğimiz senenin sonunda agresif bir çıkış yakalayan dolar kuru ile başlayan ve bu sene başta Rusya- Ukrayna savaşı olmak üzere beklenmeyen diğer gelişmelerin de varlığı ile devam eden zam furyası, gündelik hayatını sabit maaşı ile idame ettirmeye çalışan tüketicileri geçim derdinin içerisine doğru sürükledi.

Temel ihtiyaç ürünlerine gelen yüksek oranlı zamlar karşısında elleri kolları resmen bağlanan ve ay sonlarını yükselen maliyetlere karşı sabit maaşları ile direnerek getirmeye çalışan tüketiciler, tatil ve seyahat planlarını da ertelemek durumunda kaldı. Biletlere ve konaklama ücretlerine yapılan yüksek oranlı zamların sebep olduğu bu erteleme durumu, bazı tüketicilerin yerine getirmeleri gereken sorumluluklar sebebi ile geçerli olamadı. Mecburen seyahat etmek durumunda kalan birçok tüketici, yüklü bir harcamanın altına girmek durumunda kaldı.

İlerleyen günler için seyahat veya tatil planlayan ya da yerine getirmek ile yükümlü olduğu bir sorumluluğu için plan yapan tüketiciler, yükselen otel ve bilet fiyatları karşısında resmen şaşkınlık yaşadı. Tüketicilerin hali hazırda sarsılan bütçelerinin bir darbe daha almasını bir nebze olsun engellemek isteyen Türkiye İş Bankası, bu kapsamda yeni bir kampanya düzenlediğini bildirerek kampanyasına ilişkin ayrıntıları paylaştı.

1000 TL’YE 100 TL HEDİYE!

Türkiye İş Bankası mevcut Maximum kart kullanıcıları için yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurdu. Kampanya kapsamında uçak- otobüs bileti ve otel rezervasyonu harcamalarına destek verileceğini belirten banka, ayrıntıları paylaştı.

Türkiye İş Bankası tarafından yapılan açıklamaya göre 20 Aralık 2022 tarihine kadar Obilet platformu üzerinden satın alınacak olan bin TL ve üzeri tutarları otel rezervasyonu ve uçak- otobüs biletlerine, 100 TL değerinde MaxiPuan hediyesinin verileceği bilgisi kaydedildi.

TÜRKİYE İŞ BANKASI OBİLET İNDİRİM KAMPANYASI BAŞVURUSU

Türkiye İş Bankası Obilet platformu üzerinden yapılacak olan harcamalar karşılığında 100 TL değerinde MaxiPuan hediyesi kazanmak isteyen müşterilerinin, Maximum Mobil uygulamasında yer alan kampanyalar kısmından kampanyaya katılım onayı vermeleri gerektiğini bildirdi.

İlgili Makaleler