Ekonomi

Otomobil Sahibi Olmak İsteyenler! Fiat Kampanyaları Başladı!

Araç sahibi olmak isteyen ancak araçların fiyatları sebebiyle alamayan vatandaşlar için otomobil firmaları kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Son olarak Fiat yeni bir kampanya hazırladıklarını duyurdu. Alınan bilgiye göre özellikle Fiat Egea’ da 50.000 TL 12 ay 0,99% faizle, Fiat Panda’ da 50.000 TL 12 ay 0,99% faizle araç sahibi olma fırsatı sunuyor. Kampanyanın detayları…

Fiat Egea Kampanyası

Kredi kampanyasından ‘’Marka Kasko’’ yaptırılması durumunda faydalanılabilir. Marka Kasko, Axa Sigorta, Türkiye Sigorta, Allianz Sigorta, Fiat Kasko ve Ak Sigorta’dan Fiat Kasko ile Fiat Connect Kasko poliçeleri için geçerlidir. Kredi kullanımında oluşacak yasal vergiler, istihbarat ücreti ve kredi tahsis ücreti müşterinin aracı hususi ya da ticari kullanımına göre farklılık gösterebilir. Fiat ve Koç Fiat Kredi önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya 02.09.2021-03.10.2021 tarihleri arasında geçerlidir.

Fiat Panda Kampanyası

Kampanya, 2021 model yılı Panda modellerinde geçerlidir. Kredi kampanyasından ‘’Marka Kasko’’ yaptırılması durumunda faydalanılabilir. Marka Kasko, Axa Sigorta, Türkiye Sigorta, Allianz Sigorta, Fiat Kasko ve Ak Sigorta’dan Fiat Kasko ile Fiat Connect Kasko poliçeleri için geçerlidir. Kredi kullanımında oluşacak yasal vergiler, istihbarat ücreti ve kredi tahsis ücreti müşterinin aracı hususi ya da ticari kullanımına göre farklılık gösterebilir. Fiat ve Koç Fiat Kredi önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya 02.09.2021-03.10.2021 tarihleri arasında geçerlidir.

İlgili Makaleler