Ekonomi

Otomobil Sahibi Olmak İsteyenler! O Markanın İndirimi Patron Çıldırdı Dedirtti!

Otomobil sahibi olmak isteyen ancak fiyatları sebebiyle isteklerini ertelemek zorunda kalan vatandaşlar için önemli markalardan peş peşe açıklamalar gelmeye devam ediyor. Son olarak Peugeot markasından yapılan açıklamaya göre PEUGEOT SUV 2008 modelleri %0 faiz fırsatıyla satışa sunuldu. 31 Aralık tarihine kadar geçerli kampanyanın detayları…

Kampanya Detayları

  • 31/12/2021 tarihine kadar yetkili satıcılarımızda, Kredi Koruma Sigortası ve PSA Kasko alan gerçek kişilere ve tüzel kişilere uygulanacak aylık %0 kampanya faiz avantajı, perakende kanalından yapılacak araç alımlarının konu olduğu 60.000 TL 12 ay vadeli PSA Finans Kredilerinde geçerlidir.
  • Örnek ödeme planına tahsis ücreti, vergiler ve masraflar dahil edilmiş olup, Kredi Koruma Sigortası ve PSA Kasko dahil edilmemiştir. Maksimum kredi tutarı ve kredi vadesi kanunen belirtilen sınırlara tabidir.
  • Araç bedeli 120.000 TL ve altında olan araçlar için araç bedelinin azami %70’ine kadar ve azami 48 ay vade ile, araç bedeli 120.001 TL – 300.000 TL arasındaki araçlar için araç bedelinin azami %50’sine kadar ve azami 36 ay vade ile,  araç bedeli 300.001 TL – 750.000 TL arasındaki araçlar için araç bedelinin azami %30’una kadar ve azami 24 ay ile, araç bedeli 750.001 TL ile 1.500.000 TL olan araçlar için araç bedelinin azami %20’sine kadar ve azami 12 ay vade ile kredi kullanılabilir.
  • Araç bedeli 1.500.000 TL’nin üzerinde olan araçlar için kredi kullandırılamamaktadır.
  • Faiz oranı ve taksit tutarı, kullanılan kredi tutar ve vadesine göre değişiklik gösterebilmektedir.
  • PSA Finans’ın finansal çözümleri TEB Finansman A.Ş. tarafından sunulmakta olup kredilendirme şartları TEB Finansman A.Ş. tarafından belirlenmektedir. Kredi Koruma Sigortası çözümleri BNP Paribas Cardif Hayat Sigorta A.Ş tarafından ve PSA Kasko ürünü Aksigorta A.Ş. ve Groupama Sigorta A.Ş. tarafından sunulmaktadır.
  • Tüm kampanyalar, kampanyaya katılan Peugeot Yetkili Satıcıları’nda geçerli olup stoklarla sınırlıdır.
  • İlandaki araç Türkiye ürün gamı ile farklılık gösterebilir.
  • Faiz oranı ve taksit tutarı, kullanılan kredi tutar ve vadesine göre değişiklik gösterebilmektedir.

İlgili Makaleler