Ekonomi

Otomobil Sahipleri Dikkat! Akaryakıt Fiyatlarına Gelen Zamma Bonus’ tan Destek!

2022 zam açıklamalarıyla geldi. Peş peşe gelen zamlar vatandaşın cebini yakmaya başladı. Son olarak akaryakıt fiyatlarına gelen zamlar üzerine bankalar harekete geçti. Son olarak Bonus tarafından yapılan açıklamaya göre BP istasyonlarından yapılacak 150 TL ve üzeri 4. alışverişlerde 50 TL bonus vatandaşa hediye edilecek. 15 Şubat tarihine kadar geçerli olacak bu kampanya akaryakıt alacakların yüzünü güldürdü. İşte Bonus müşterilerine özel hazırlanan kampanyanın ayrıntıları

Kampanya Ayrıntıları

Kampanya müşteri bazındadır. Kampanyadan yararlanabilmek için, ilk harcamadan önce, SMS ya da BonusFlaş uygulaması ile kampanyaya katılınması gerekmektedir.

Kazanılan bonus, 21 Şubat-6 Mart 2022 tarihleri arasında Bonus üyesi bp istasyonlannda ve otogaz alımlarında kullanılmalidir. 6 Mart 2022 tarihine kadar kullanılmayan bonus geri alınacaktır.

Kampanyaya katılım için; harcamadan önce Garanti Bonus kart sahipleri “BP” yazıp 3340’a, Deniz Bonus sahipleri 3280’e, TEB Bonus sahipleri 4616’ya, Şeker Bonus sahipleri 7353’e, ING Bonus sahipleri 2205’e, Türkiye Finans Happy Card sahipleri kartlarinin son 6 hanesi ile birlikte 2442 ‘ye, ABank Bonus sahipleri 4055’e, ICBC Turkey Bonus sahipleri 05327524404’e SMS göndermelidir. Fibabanka Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir.

Aynı gün içerisinde yapılan 150 TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahildir. • Kampanya kapsamında işlemlerin Bonus üye işyeri bp istasyonlarındaki Garanti üzerinden yapılması gerekmektedir.

Kampanyaya Garanti Bonus’lar, Flexi, Money, diğer banka Bonus kartlan (ING Bonus Business,

Şeker Bonus Business ve TEB Bonus Business hariç), Bonus Business ve Easy kartlar dahildir

Paracard, ING Bonus Business, Şeker Bonus Business ve TEB Bonus Business dahil değildir • Shop&Fly kredi kartlan, Miles&Smiles kredi kartları, taksitli işlemler, vadeli taksit, bonus kullanımları, bp Araçta Ödeme dışında sanal POS, sanal kart ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.

BP Taşıtmatik müşterileri kampanyadan faydalanamazlar.

Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşiliği ücret tahsil edilmekted Katılım SMS’leri Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu ce telefonu numarasından gönderilmelidir. Bankada kayıtlı telefon numarasından gönderilen katila SMS’inden sonraki işlemler dikkate alınır.

Ayrıntılı bilgiye bonus.com.tr ve bp.com.tr’den ulaşılabilir. Garanti Bankası ve BP Petrolleri A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkini saklı tutar.

İlgili Makaleler