Ekonomi

Otomobil Sahiplerine Duyuruldu! Akaryakıt Alan Herkese Para Verilecek!

Otomobil sahibi olan herkes, akaryakıta gelen zamdan şikayetçi. Binlerce vatandaşın bu şikayetine kulak veren World, resmi internet sitesinden yeni bir kampanya duyurusunda bulundu. Yapılan açıklamaya göre World, Petrol Ofisinden yapılacak 150 TL ve üzeri 4 akaryakıt alışverişinde 40 TL hediye edeceğini duyurdu. 15 Şubat 2022 tarihine kadar geçerli olan Petrol Ofisi kampanyasının detayları…

Kampanya Ayrıntıları

Petrol ofisi ve World kartı birleştiren kampanya “Petrol Ofisi ‘de toplam 40 TL Petrol Ofisi” kampanyası ile birleştirilebilir. Her iki kampanyadan da faydalanabilmek için ve toplam 50 TL Petrol Ofisi Puan kazanmak için World Mobil’den “Petrol Ofisi ‘nde toplam 40 TL Petrol Ofisi Puan” kampanyasına katılım yapılarak bir harcamanın POS’ta QR Kod ile yapılması gerekmektedir:

“Petrol Ofisi’nde toplam 40 TL Petrol Ofisi Puan” kampanyası kapsamında 0,1 veya 2 harcama yapmış ve kampanyayı tamamlamamış kullanıcılar, POS’ta QR Kod ile yapacakları ilk 150 TL ve üzeri harcamaları iki kampanya kapsamında da değerlendirilecek ve 10 TL Petrol Ofisi Puan kazanacaklardır. “Petrol Ofisi’nde toplam 40 TL Petrol Ofisi Puan” kampanyası kapsamında toplam 40 TL puan kazanabilmeleri için bir 150 TL ve üzeri harcama daha yaparak kampanyayı tamamlamaları gerekmektedir.

“Petrol Ofisi’nde toplam 40 TL Petrol Ofisi Puan” kampanyası kapsamında 3 harcama yapmış kullanıcıların dördüncü harcamalarını POS’ta QR Kod ile yapmaları durumunda her iki kampanyayı da tamamlayarak toplam

Daha önce “Petrol Ofisi’nde toplam 40 TL Petrol Ofisi Puan” kampanyasını tamamlayarak 40 TL Petrol Ofisi Puan kazanan kullanıcılar, POS’ta QR kod ile yapacakları bir sonraki 150 TL ve üzeri harcamalarından 10 TL Petrol Ofisi Puan kazanabilir.

Yukarıda belirtilen puan kazanımları “Petrol Ofisi’nde toplam 40 TL Petrol Ofisi Puan” kampanyasına World Mobil’den katılım yapılması durumunda geçerli olup ilgili kampanyaya SMS ile katılım yapan müşteriler Petrol Ofisi’nde toplam 40 TL Petrol Ofisi Puan” kampanyasından 30 TL, “Petrol Ofisi’nde POS’ta QR kod ile ödeme” kampanyasından ek 10 TL olmak üzere toplam en fazla 40 TL Petrol Ofisi puan kazanabilir.

Kampanyaya yalnızca Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar ile Petrol Ofisi istasyonlarında POS’ta QR Kod ile yapılacak harcamalar dahildir.

POS’ta QR Kod ile Ödeme ile işlem yapmak için öncelikle iOS ya da Android cep telefonuna World Mobil veya Yapı Kredi Mobil indirilmelidir.

Ödeme yapmada önce kasiyere QR Kod ile ödeme yapacağınızı belirttikten sonra World Mobil’den Yapı Kredi Pay butonuna tıklayarak “QR Kod ile Ödeme”yi ya da Yapı Kredi Mobil uygulamasından “Kartlarım” menüsü altında bulunan Yapı Kredi Pay’i seçerek “QR Kod ile Ödeme”ye tıklayıp QR Kod okuyucuyu açın ve POS cihazında oluşan QR Kod’u okutun.

Kampanya kapsamında kazanılan puanlar 25 Şubat 2022 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, Petrol Ofisi Puanların son kullanma tarihi 24 Mart 2022’dir.

İlgili Makaleler