Ekonomi

Otomobil Sahiplerine Duyuruldu! MTV Ödemesi Yapacak Herkes…

Otomobil sahiplerini yakından ilgilendiren açıklamaya göre World yeni bir kampanya başlattı. Resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre Opet World kart sahibi olan ve Motorlu Taşıt Vergisi ödeyecek olan herkese 100 TL ve üzeri ödemelerde 4 taksit sunacağını duyurdu. Yeni kampanyasını 31 Ocak tarihine kadar müşterilerine sunan World Opet kart kampanyasının detayları…

Kampanya Detayları

Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ile gib.gov.tr’den yapılacak işlemler dahildir ve kampanya 31 Ocak 2022 tarihine kadar geçerlidir.

Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr’de ödeme seçeneklerinden alışverişinizi tamamlamak için ödeme sırasında ödeme seçenekleri alanındaki mobil ödeme menüsü altından Yapı Kredi Pay’i seçtiğinizde ekranda QR kod oluşacaktır.

QR Kod’u okutmak için Yapı Kredi Mobil’de Kartlarım menüsü altında bulunan Yapı Kredi World Pay’i seçtiğinizde “QR Kod ile Ödeme”yi tıklayarak QR okuyucuyu açın ve ekranda oluşan QR Kod’u okutun.

Ödeme yapmak istediğiniz kartı ve işlem tipini seçerek işleminizi onaylayın. Ödeme anında web sitesi ya da uygulama üzerinden taksit seçilmesine gerek yoktur.

Yapılan harcama otomatik olarak 4 taksite bölünecektir.

Ödeme seçeneklerinden kredi kartı seçilip kart bilgileri girilerek yapılan ödemelere ücretsiz 3 taksit fırsatı sunulacaktır.

Kampanyada aynı müşteri QR kod ile birden fazla ödeme yapabilir.

QR Kod ile Ödeme ile işlem yapmak için iOS ya da Android cep telefonuna Yapı Kredi Mobil uygulaması indirilmelidir.

Taksitlendirme işlemi ödeme gerçekleştirildikten bir gün sonra otomatik olarak gerçekleşecektir.
Taksit kampanyasına katılmak istemeyen kart sahipleri 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’ndan taleplerini ilettikleri takdirde 3 taksit uygulanmayacaktır.

MTV ödeme kampanyasından faydalanmak için SMS katılımı ve herhangi bir kod uygulaması bulunmamaktadır.
Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme kampanyasından tüm Worldcard’lar, tüm Adios kredi kartları, Crystal kredi kartları, taksitçi kredi kartları, Play Kart ve Albaraka ve Anadolubank, sahipleri faydalanabilir.

Yapı Kredi bireysel TLcard’lar ve Vakıfbank Worldcard’lar ile ödeme alınamamakta olup kampanyadan da faydalanamazlar.

İlgili Makaleler