EkonomiGündem

Otomobil Sahiplerine Kötü Haber Geldi ! Benzin Fiyatlarına Zam Geldi

Milyonlarca araç sahibine kötü haber geldi. Buna göre benzin litre fiyatına zam yapıldı. Peki ne kadar zam yapıldı? Haberimizin devamında okuyucularımızla paylaşıyoruz...

Petrol fiyatlarındaki hareketlilik devam ederken bir gün indirim bir gün zam haberi geliyor. Buna göre benzin litre fiyatına bugün 20 kuruş zam yapıldı.

BENZİNE ZAM GELDİ

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yaptı. EPGİS tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“04/04/2020 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere benzinde  20 Krş/Lt pompa fiyatlarına yansıyacak şekilde artış olmuştur Kaynak: Benzine indirimin ardından zam geldi”

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikasından alınan bilgilere  göre, Ankara ve İzmir’de ortalama 5,06 liradan satılan benzinin litre fiyatı 5,26 lira olacak. Kaynak: Benzine indirimin ardından zam geldi.

Tüm bunların yanı sıra İstanbul’da benzin fiyatları 4,99 liradan 5,19 liraya yükselecek.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir