Genel

Otomotiv yedek parça fabrikasına personel alımı yapılacak!

Otomotiv yedek parça endüstrisinde faaliyet gösteren fabrikaya Türkiye İş Kurumu aracılığı ile 25 personel alınacak. İŞKUR’un açık iş ilanları sayfasında 00005747315 no ile yayınlanan iş ilanına göre, Konya ilinde bulunan Genmot Genel Motor Stand Grank Otomotiv yedek parça fabrikasına 22-40 yaş aralığında, tecrübeli ve yetiştirilmek üzere vasıfsız personel alımı yapılacaktır.

Personel alımı başvuruları İŞKUR üzerinden yapılacak olup başvurular 22 Aralık 2020 tarihine kadar devam etmektedir. Başvuruda bulunmak isteyen adayların en geç bu tarihine kadar aşağıda belirtilen linki tıklayarak başvuru ekranından kayıt işlemlerini yaptırmaları gerekmektedir. Fabrikaya alınacak personeller hakkında şu bilgilere yer verildi;

İŞ TANIMI

Otomotiv yedek parça endüstrisinde faaliyet gösteren öncü firmamızın KONYA ‘da kurulu fabrikasında görevlendirilmek üzere; Vasıfsız Eleman takım arkadaşları arıyoruz.

Tercihen daha önce metal sektöründe çalışmış, vardiyalı çalışabilecek, askerliğini yapmış, 22-40 yaş arasında olan, tecrübeli ve yetiştirilmek üzere vasıfsız personeller alınacaktır.

Telefon: 03322390909 – İnsan Kaynakları Müdürü

İlana hemen İŞKUR üzerinden online şeklinde başvuru yapmak için BURAYA TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler