Gündem

Oyun Severlerin Beklediği Müjde Geldi: Bioshock The Collection Artık Ücretsiz! Sadece O Oyun Firmasında Geçerli Olacak…

Son zamanlarda mobil teknolojinin gelişmesiyle birlikte yükselen sektörlerden biri olan oyunlar; sokaklardan internete, internetten oyun konsollarına, oyun konsollarından ise mobil cihazlar içerisine sızmış bulunuyor. Günlük yaşantıdaki stresi azaltmak için pek çok kişinin başvurduğu oyun oynama yöntemi, şimdilerde otobüs yolculuklarından ders aralarına kadar hayatımıza girmiş bulunuyor. Tek bir tık ile indirilen kaliteli oyunların ücretleri ise, cep yakıyor.

Oyunların mobil cihazların içinde sunulmaya başlanmasıyla birlikte pek çok oyun ücretsiz bir şekilde vatandaşlara sunulmaya başlanmış bulunuyor. Bunun yanı sıra iyi bir kazanç elde eden sektörlerin başında gelen oyun sektöründe yer alan ücretsiz oyunlar ise, sunduğu eğlencenin fazlalığı nedeniyle oyun severlerin gözdesi haline gelmeyi sürdürüyor. O oyunlardan biri olan BioShock: The Collection, bu hafta Epic Games tarafından ücretsiz bir şekilde veriliyor.

Epic Games Hediyeler Dağıtmaya Devam Ediyor

1991 yılında Potomac Computer Systems adı altında kurulan Epic Games, Tim Sweeney tarafından kuruldu. Maryland’da kurulan Epic Games, aynı yıl ilk projesi olan ZZT’yi piyasaya sürdü. İlk oyunu ile piyasada güçlü bir çıkış yakalayan Epic Games, devam eden yıllarda oyun severlere sunduğu Epic Pinball, Brix, Jill of the Jungle, Jazz Jackrabbit ve One Must Fall: 2097 oyunları ile piyasadaki yerini sağlamlaştırdı. İlerleyen dönemlerde Safari Software, XLand’s Robbo, Hearlight, Electro Man, Renaissance’s Zone 66 gibi firmaların oyunlarını da satın alan Epic Games, şimdilerde milyonlarca oyunu oyun severler ile buluşturan bir oyun platformu haline dönüştü. Ücretsiz oyunların yanı sıra ücretli oyunla da satan Epic Games, bir süredir kullanıcılarına her hafta ücretli bir oyunu ücretsiz olarak sunar hale geldi. Bu hafta da geleneğini sürdüren Epic Games, BioShock: The Collection ile oyun severlerin karşısına çıktı.

Epic Games’in Bu Haftaki Hediyesi BioShock: The Collection

Her hafta başka ücretli bir oyunu ücretsiz olarak üyelerine sunan Eic Games, bu hafta oyunculara BioShock: The Collection’ı ücretsiz bir şekilde hediye ediyor. Epic Games’te 99 TL değere sahip olan BioShock: The Collection’ı ücretsiz bir şekilde alabilmek için hediyeyi 2 Haziran 2022 Türkiye saati ile 18:00’e kadar Epic Games’ten kullanıcının kendi kütüphanesine eklemesi gerekiyor.

İlgili Makaleler