Gündem

Özdilek Kampanya Yarışına Girdi, Tüm AVM’leri Solladı Geçti! Bonus Kartı İle Özdilek’ten 30 Haziran Tarihine Kadar Alışveriş Yapan Herkes…

Müşteri potansiyelini artırmak için birbirileri ile yarış içerisinde olan banka kartları ve alışveriş merkezleri (AVM), her geçen gün gerçekleştirdiği iş birliklerini artırıyor. Vatandaşların keyifli ve bütçe dostu bir alışveriş gerçekleştirebilmesi için kampanya yarışına dahil olan Özdilek, Bonus özellikli kredi kartları ile iş birliğine gidiyor.

Son dönemlerde artan enflasyona karşı her geçen gün artan fiyatlar ile karşılaşan vatandaşlar, alışverişlerini avantajlı bir hale getirebilmek için banka kampanyalarını yakından takip etmeye başlıyor. Bu kampanyaların sonuncusu ise, ekstra taksit avantajı ile Özdilek ile Bonus iş birliğinden geliyor.

Bonus Karta Özdilek’te Peşin Fiyatına 8 Taksit

Bonus kredi kartı sahiplerine özel olarak yeni bir kampanya geliştirmiş olan Özdilek, marketleri kapsamında yapılacak olan harcamaları bu kampanyaya dahil ediyor. Özdilek ve Bonus’tan yapılan ortak kampanya açıklamasına göre; Özdilek marketlerden yapılacak olan 400 TL ve üzeri ödemelerde 50 TL Bonus kazanma fırsatı yakalayacak olan Bonus kredi kartı sahipleri, aynı zamanda peşin fiyatına 8 taksite kadar böldürme şansını da elde ediyor. Kampanyayı 26 Mayıs 2022 tarihi ile 30 Haziran 2022 tarihleri arasında geçerli sayan Özdilek, kampanya katılımlarının ise Bonusflaş isimli uygulama içerisinden gerçekleştireceğini açıklamış bulunuyor. Sadece Özdilek hipermarketlerinden ve mağazalarından yapılacak olan harcamalara verilecek olan 50 TL Bonus için aynı zamanda ilk harcamadan önce “OZDILEK” yazıp, 3340’a SMS gönderen Bonus kart sahipleri de katılabiliyor.

Kampanya, Özdilekteyim.com’da Geçerli Değil

Müşteri bazlı bir kampanya geliştirmiş olan Özdilek ve Bonus iş birliği, her Bonus kart sahibine bu kampanya kapsamında maksimum 50 TL Bonus hediye ediyor. Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Bonus Business, Bonus Business American Express, Easy kart sahipleri kampanyadan yararlanabiliyorken; Money Bonus, Paracard, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları, Miles&Smiles Garanti BBVA Business kredi kartları, Shop&Fly kredi kartları, Shop&Fly Business kredi kartları, American Express Card sahipleri ile ödül kullanımları, sanal pos, sanal kart ve mail order işlemleri ile yapılan harcamaların sahipleri kampanyadan yararlanamıyor. Öte yandan kampanya Özdilekteyim.com’dan yapılacak olan harcamalar için de geçerlilik sağlamıyor.

İlgili Makaleler