EkonomiKamu Haberleri

Özel sektör çalışanlarına sevindiren haber! Kamu bankası nakit destek veriyor

Kamu bankası Halkbank tarafından özel sektörde çalışan müşterilerine özel kredi kampanyası başlatıldı. Bu kredi kampanyası kapsamında 100 bin liraya kadar kredi verildiği belirtildi. Bu kredi kampanyasında şu ifadelere yer verildi:

“Özel sektörde çalışan müşterilerimizin tüm nakit ihtiyaçları için aylık %1,75’den başlayan faiz oranları ve bütçelerine uygun geri ödeme seçenekleriyle 100.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli kredimizdir.”

FAİZ ORANLARI VE GERİ ÖDEME

Yüz bin liraya kadar kredinin aylık %1,75 faiz oranıyla tahsis ücretli veya aylık %1,80 faiz oranıyla tahsis ücretsiz olarak kullanabileceğiniz belirtildi ve geri ödeme seçenekleri şöyle ifade edildi:

“Aylık eşit taksitli, Artan taksitli, Azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, Serbest ödemeli”

BAŞVURU 

Halkbank İnternet Şubesi veya Halkbank Mobil Şube’ye giriş yaparak hemen başvuru yapılabileceği belirtildi ve Halkbank şubeleri üzerinden de başvuru işlemlerinin gerçekleştirilebileceği vurgulandı.

ÖRNEK ÖDEME 

Örnek ödeme ve açıklaması ise şöyle oldu:

Yıllık toplam maliyet oranı; faiz, tahsis ücreti ve vergileri kapsamakta olup örnek vade ve tutar üzerinden hesaplanmıştır.

Tahsis ücretine %5 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) dahil edilmiştir.

Kredi faiz oranları; Bankamızdan en az kredi taksit tutarı kadar Açık Hesap açtırmayı, kredi kartı başvurusu yapmayı, en az iki adet otomatik ödeme talimatı vermeyi, Hayat Sigortası yaptırmayı ve İnternet/Mobil/Dialog üyeliklerinden en az bir tanesini yaptırmayı talep eden müşterilerimiz için geçerlidir.

İlgili ürünleri bulunmayan veya başvuru talep etmeyen müşterilerimiz için; tahsis ücretli faiz oranı %1,85, tahsis ücretsiz faiz oranı ise %1,90 olarak uygulanacaktır.

Halkbank, gerektiğinde kredi şartlarında değişiklik yapma ve kredi kullandırımını durdurma hakkını saklı tutar.

İlgili Makaleler