Özel sektör İş İlanları

15 Bin TL Maaş İle Kabin Memuru Alımı İçin İşe Alım Etkinliği

Yurtdışına Türk personel alımı kapsamında yeni bir ilan yayımlandı. Duai Merkezli faaliyet gösteren Emirates Havayolları Türk personel alımı yapacak. 

Bunun için İstanbul’da bir etkinlik düzenyelecek olan firmanın ilanına başvuruda bulunmak isteyecek adaylardan talep başvuru koşulları ile ilana başvurular için yapılması gerekenlerin tamamını sizlerle paylaşıyoruz. 

15 BİN TL MAAŞ İLE TÜRK PERSONEL ALIMI

Emirates Hava Yolları 2019 yılı büyüme hedeflerine ulaşmak adına çeşitli ülkelerde bulunan birimleri için personel alımları yapacağını bildirmişti. İlan yayımlanan ülkeler arasında ise Türkiye’de bulunuyor. Çok sayıda yabancı uyruklu personel alımı gerçekleştirecek olan havayolu firması personel kadrosunu büyütmeyi hedefliyor. 

İlan Kendi Sitesinden Yayımlandı

Türk personel alımı için kurumsal internet sitesi üzerinden bir duyuru yayımlayan Emirates Hava Yolları adayların sağlamaları gereken başvuru şartlarını bu basın açıklamasında yayımlandı. İlana göre alımlara başvuru yapacak adayların öğrenim şartından yaş şartına çok sayıda koşulu sağlamaları gerekiyor. 

İlana başvuru yapacak adaylardan talep edilen koşulları; 21 yaşından küçük olmamak, Ayak uçlarında dururken 212 cm’lik kol erişimine sahip olmak, en az lise mezunu olmak ve en az 160 cm uzunluğunda olmak. Akıcı bir şekilde İngilizce konuşabilmek, Kabin Memuru forması giyildikten sonra görünür yerde dövme olmayacak. Adayların ayrıca sağlıklı bir vücut kitle endeksine sahip olmaları isteniyor. 

EMİRATES HAVAYOLLARINDA ÇALIŞACAKLARA SAĞLANAN İMKANLAR

Haberimizin başında belirttiğimiz gibi firma bünyesinde çalışacak olan personellere çok sayıda özel imkan sağlıyor. Bu imkanların en önemli maaş. Kabin Memuru olarak Emirates Hava Yollarında çalışacak bir personele ortalama 2 bin 600 dolar maaş ödeniyor. Türk Lirası cinsinden bu değer 15 bin lira seviyelerinde oluyor. Bunun yanında personellere ayrıca ”Dubai de su, elektrik hizmetleri de dahil olmak üzere mobilyalı konaklama, yılda 30 gün ücretsiz izin hakkı, Görev uçuşlarında otel konaklama ve havaalanına gidiş ve dönüş masrafları” imkanları sunuluyor. 

İŞE ALIM ETKİNLİĞİ SEÇİLEN ŞEHİRLER VE TARİHLER

Emirates Havayolları tarafından gerçekleştirilecek olan işe alım etkinlikleri İstanbul ve İzmir’de gerçekleştirilecek. İlk etkinlik İstanbul’da ikincisi İzmir’da olacak. İstanbul’da gerçekleştirilecek işe alım etkinliği 29 Temmuz tarihinde, İzmir’de ki etkinlik ise 2 Ağustos’ta organize edilecek. 

ÖN BAŞVURU İŞLEMLERİ

İlana başvuru yapacak adayların başvurulardan önce ön başvuruda bulunması gerekiyor. Ön başvurular ise Emirates Hava Yollarının kurumsal internet sitesi üzerinden yapılacak.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir