Özel sektör İş İlanları

17 Hastane Hasta Kayıt Personeli Alım İlanı Yayımlandı (En Az Lise Mezunu Şartıyla)

Kamu İlanları olarak özel sektör firmaları tarafından yayımlanan bazı personel alım ilanlarını sizlerle belirli aralıklarla buluşturuyoruz.

Bu haberimizde de siz okuyucularımıza Türkiye geneli farklı şehirlerde bulunan özel sağlık kuruluşları ile hastanelerin yayımladıkları Hasta Kayıt Personeli alım ilanlarını derledik. Söz konusu alım ilanlarına başvuruların nereden yapıldığı, ilanı yayımlayan bazı sağlık kuruluşları ve ilanlara başvuruların nasıl yapılacağına ilişkin tüm ayrıntıları sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

HASTA KAYIT PERSONELİ ALIM İLANLARI

En az lise mezunu adayların başvuruda bulunabileceği Hasta Kayıt Personeli alım ilanı yayımlayan hastanelerin listesi şu şekilde;

Avcılar Hospital, Modern Tıp Merkezi, Kolan Hastanesi, İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi, Özel İstanbul Medipol Hastanesi, Amerikan Hastanesi, Koç Üniversitesi Hastanesi, Medistate Kavacık Hastanesi, Memorial Sağlık Grubu, Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri, Medova Hastanesi, Biruni Laboratuvarı, Dünya Göz Hastanesi, Özel Rumeli Hastanesi, Medicana Hastaneler Grubu.

Ayrıca bu hastenelerin dışında çok sayıda sağlık birimi, tıp merkezi gibi kurumlarda hasta kayıt personeli alımı yapacaklarını ilan ettiler. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Söz konusu alım ilanlarına başvuruda bulunacak adayların her hastane için ayrı ayrı belirlenen özel başvuru koşullarına haiz olmaları gerekiyor. Bu başvuru koşulları ana başlıkları ile aşağıda aktarıyoruz. 

En az lise mezunu, Özel hastane bünyesinde Hasta Kayıt Yetkilisi pozisyonunda tercihen deneyim sahibi, ÖSS ve AK süreçlerine hakim, MS Office programlarını aktif kullanabilen, Ekip çalışmasını önemseyen ve Hasta Memnuniyeti odaklı, Hastane ve Sağlık Kuruluşlarının ilgili bölümünde çalışmış, Kurum temsiliyeti ve iletişimi kuvvetli, Sonuç odaklı, analitik, iş disiplinine inanan, Mevzuat ve uygulama alanı ile ilgili yenilikleri takip eden. Güleryüzlü, prezentabl, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın ve uyumlu, Askerlik ile ilişiği olmayan (Erkek adaylar için).

Adayların dikkat etmesi gereken bir noktada öğrenim konusunda. İlanlarda en az lise mezunu adayların başvuru yapabileceği kadrolar bulunuyor lakin bazı hastaneler bu kadro için sadece lisans mezunu adayların başvurularını kabul ediyor. Bazı hastaneler ise tüm öğrenim seviyelerinin başvurularını değerlendireceğini söylüyor. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Haberimizin başında belirttiğimiz gibi ilanlar kariyer siteleri üzerinden yayımlanıyor. Adaylara aşağıda verdiğimiz bağlantı üzerinden ilanlara ulaşacaklar. İlanlara ulaşan adaylar isterlerse kariyer siteleri üzerinden başvuru yapacaklar isterlerse de alım yapılacak hastaneyi arayıp randevu alarak başvuru yapabilirler. 

İlanlara ulaşmak için; https://goo.gl/B5LBu8 (bağlanıyı kopyalayın, internet tarayıcısına yapıştırın ve enter tuşuna basın)

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir