Özel sektör İş İlanları

5 Karlı İş Fikri İle Evde Ek Gelir Elde Edebilirsiniz

Türkiye 2018 yılının ortalarından itibaren ekonomik dalgalanma sürecinde bulunuyor. Yaklaşık bir yıldır yüksek enflasyonla mücadele eden vatandaşların alım güçleri düştü. 

Bunun yanında başta temel gıda ihtiyaçları ve günlük hayatta kullanılan kalemlere gelen zamlar vatandaşları ek iş yapma düşüncesine sürüklüyor. 

Kamu İlanları olarak bizlerde siz okuyucularımız için bu haberimizde evde yapabileceğiniz 5 farklı karlı iş fikrini paylaşıyoruz. 

5 KARLI İŞ FİKRİ

Bilindiği üzere Türkiye’nin en önemli sorunu olan İşsizlik konusunda hükümet çok önemli adımlar atıyor. Özel sektöre firmalarına işçi alımı yapmaları özel teşvikler sunulurken vatandaşlara da meslek sahibi olmaları adına eğitimler, kurslar veriliyor. 

Ancak bunlara rağmen işsiz olan çok sayıda vatandaş bulunuyor. Hem işsiz vatandaşların yapabilecekleri hemde ek iş isteyenlerin ek gelir elde edebileceği o iş fikirleri şunlar. 

 Evde Kına Paketleme İşi

Bu iş ile vatandaşlar firmalar için evde kına paketlemesi yapıyorlar. Malzemeler firmalar tarafından anlaşılan vatandaşlara gönderiliyor ya da vatandaşlar firmaların ilgili birimlerinden malzemeleri alıyorlar. Belli bir süre içinde istenilen oranda kısa paketleme işi ile vatandaşlar ek gelir elde ediyorlar.

 Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Evde Nikah Şekeri yapımı işi özellikle düğün sezonunun açılmasıyla daha da arttı. Firmalar yine vatandaşlara gönderdikleri malzemeler ile istenilen sayıda nikah şekeri yapımı karşılığında ücret ödüyorlar. 

Evde İplik Temizleme İşi 

Bu iş imkanı da konfeksiyonlar tarafından vatandaşlara sunuluyor. Bu iş ile vatandaşların iplik temizleme yapmaları isteniyor. Belirli bir parça sayısına göre yapılan iş sonunda vatandaşlara yaptıkları iş miktarında ödeme yapılıyor. 

Evde Boncuk Paketleme İşi

Evde boncuk paketleme işi yapmak isteyen vatandaşlar için bu iş iki aşamadan oluşuyor. El becerisi gerektiren iş için vatandaşlar öncelikle boncuk işlemesi yapıyorlar daha sonra bu işin paketlemesini tamamlıyorlar. 

Evde Makale Yazmak

İnternet sitelerinin her geçen gün artmasıyla bu alanda rekabet arttı. Özgün makaleler ile fark yaratmak isteyen siteler özgün makaleler alıyorlar. Vatandaşlar evde makale yazarak bu alandan ek gelir elde edebilirler. 

Yukarıda yer alan ek iş imkanları ile ek gelir elde edebilirsiniz. Bu iş imkanlarına firmaların internet sayfaları üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir