Özel sektör İş İlanları

60 KPSS İle Lise ve Lisans Mezunu 94 Sözleşmeli Memur İlanı

İstanbul Üniversitesi DPB ve Resmi Gazete üzerinden yayımladığı duyurular ile sözleşmeli personel alımları yapacağını duyurdu.

İstanbul Üniversitesi’ne bağlı olarak faaliyet gösteren Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezlerinde görevlendirilmek üzere yayımlanan sözleşmeli memur alım duyurusunda, adayların sözleşmeli sağlık personeli pozisyonları için başvuru yapabilecekleri açıklandı. 

İstanbul Üniversitesi tarafından yayımlanan ilan metninde yer alan tüm bu duyuruları sizlere aktarıyoruz. 

SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI

İstanbul Üniversitesi yayımladığı duyuru metninde;  Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezleri bünyesi için 94 personel açığı olduğu duyuruldu. 

Bu kadrolar için lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği açık pozisyonlar olduğunu bildiren İstanbul Üniversitesi açık kadroları şu şekilde açıkladı. 

Lisans Hemşire: 60 sözleşmeli kamu personel alımı yapılacak

Lisans Hemşire: 20 sözleşmeli kamu personel alımı yapılacak

Lise Hemşire: 14 sözleşmeli kamu personel alımı yapılacak

BAŞVURU DETAYLARI

Yukarıda yer alan açık kadrolar için başvuruda bulunacak adaylar başvurularını öğrenim şartının yanı sıra aşağıda yer alan koşullara göre yapacaklar. Bu koşullar KPSS şartının yanı sıra DMK’da yer alan koşullardan meydana geliyor. 

Lisans mezunu hemşire alımları için öğrenim şartı Hemşirelik Bölümü Lisans Mezunu olmak. Lise mezunu hemşire alımı için adayların Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik bölümünden mezun olmaları gerekiyor.

Başvuru Şartları

İlanda yer alan açık kadrolar için başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken diğer şartlar şu şekilde;

Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşıyor olmak. Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak. Tüm pozisyonlar için haftalık çalışma süresi 40 saati aşmayacak şekilde ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dâhil) şartını kabul etmek. – Başvuracak adayların 2018 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olmalı ve en az 60 KPSS puanına sahip olmalılar. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

İstanbul Üniversitesi sözleşmeli personel alım ilanlarına başvurular şahsen yapılacak. Adaylar ilan metinlerinde yer alan başvuru evraklarını derledikten sonra üniversitenin ilgili birimlerine müracaat edecekler. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir