Özel sektör İş İlanları

Acıbadem Hastaneleri Gece Hasta Hizmetleri Yetkilisi ve Santral Görevlisi Alıyor

Acıbadem Sağlık Grubu personel alımı için yayımladığı ilanını güncelledi. Firmaya bağlı hastaneler bünyesinde yapılacak alımlarda sağlık personellerinin yanı sıra, hizmet alanında da çok sayıda kadroda ilan bulunuyor. 

Bu çerçevede firma için yayımlanan bu alım ilanlarında yer alan Santral Görevlisi ve Gece Hasta Hizmet Yetklisi alım ilanlarını haberimizde derledik. 

ALIM YAPILACAK KADROLARA DAİR İŞ TANIMI

Kariyer siteleri üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan ilanlara göre;

Hasta Hizmetleri Yetkilisi/Gece Ekibi kadrosunda işe başlayacak personellerin; hastalarımızın karşılanması, yönlendirilmesi ve faturalandırılması, hasta yakını ve doktor arasındaki iletişimin sağlanması görevlerinde bulunacağı bildirildi. 

Santral Görevlisi personellerinin; Hasta Hizmetleri’ne bağlı olarak çalışıp, telefon trafiğini yönlendirmek ve mesajları iletmek, Anons sisteminin eksiksiz yönetimini sağlamak, görevlerini yürüteceği bildirilid.

BAŞVURU KOŞULLARI

Bu iki kadro için ayrı ayrı yayımlanan personel alımı başvuru şartları şu şekilde,

Gece Hasta Hizmetleri Yetkilisi

Üniversitelerin önlisans ve lisans bölümlerinde mezun, Tercihen sağlık sektöründe deneyimli, İnsan ilişkileri ve iletişim konusunda başarılı, Problem çözme ve alternatif çözüm yolları üretme becerisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, MS Office programlarına hakim,

Santral Görevlisi 

En az lise mezunu, Temel düzeyde bilgisayar bilgisi olan, Sözlü iletişim becerilerine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, Hasta psikolojisine hitap edebilecek, Vardiyalı sistemde çalışabilecek,

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Bu iki kadro için başvuruda bulunacak adaylar başvurularını ilanların yayımlandığı kariyer siteleri üzerinden elektronik olarak yapacaklar. 

İlanlar için aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayın, internet tarayıcısına yapıştırın ve enter tuşuna basın.

İlan Bağlantısı:

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir