Özel sektör İş İlanları

Acıbadem Hastaneleri Personel ve İşçi Alımı Yapıyor

Acıbadem Sağlık Grubu Hastaneleri kariyer siteleri üzerinden yayımladığı ilanında çok sayıda pozisyonda personel alımı yapacağını duyurdu. 

Firma tarafından yayımlanan personel alım ilanında alımların idari personel, sağlık personeli, işçi, hizmet personeli kadrolarına yapılacağı duyuruldu. 

İlan metninde yer alan açık kadro bilgilerini, ilanlar için belirlenen genel ve özel başvuru koşullarını ve ilanlara başvuru sürecine dair bilgileri sizlere aktarıyoruz. 

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Acıbadem Sağlık Kurumu tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında alımların farklı şehirlere yapılacağı duyuruldu. Bu çerçevede alım yapılacak kadro detayları şu şekilde,

Fatura Kontrol Yetkilisi, Şoför, Teknisyen, Hasta Bakıcı, Fitness Eğitimeni, Hasta Hizmetleri Yetkilisi, Güvenlik Görevlisi, Bordro Uzmanı, Hasta İletişim Uzmanı, Destek Hizmetleri Uzman Yardımcısı, İş Analisti, Yazılım Uzmanı, Verimlilik Sorumlusu, Yurtdışı Ödeme Takip Uzmanı, Sorumlu Eczacı, Hemşire, Eczacı Teknisyeni, Mühendis, Çağrı Merkezi Yetkilisi, Diş Hekimi Asistanı.

BAŞVURU KOŞULLARI

Yukarıda yer alan açık kadrolara başvuru yapacak adaylar aşağıda yer alan koşulları sağlamaları gerekiyor. 

Kadroya ve unvanlara göre belirlenen eğitim seviyelerinden mezun olmak (önlisans, lisans ve lise mezun adalaylarının başvuru yapacağı kadrolar bulunmaktadır) ayrıca unvana göre gerekli belge sertifikalarına sahip olmaları gibi istenilen yaş aralığında olunması erkek adaylardan askerlik görevlerini tamamlamış olmaları, vardiyalı çalışmalarına engel durumlarının olmaması, MS Office proğramlarına hakim olmaları, çalışmaya engel olacak durumlarının olmaması, başvuru yapılacak bölgede ikamet edilecek olması.

BAŞVURULAR ELEKTRONİK YAPILACAK

Haberimizin başında personel alımlarının kariyer siteleri aracılığıyla yapıldığını duyurmuştuk. Adaylar bu sitelere üye olarak başvurularını elektronik olarak yapabilirler. 

İlanlara ulaşmak için; Bağlantıyı tarayıcınızın adres satırına kopyalayarak ilanın tüm detaylarına ulaşabilirsiniz.

Bağlantı; https://bit.ly/2UMRb11

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir