Özel sektör İş İlanları

Ali Babacan şirketi en az lise mezunu personel alımı yapıyor! Başvuru şartları açıklandı

Bu sıralara yeni parti kurma hazırlığında olan eski bakanlardan Ali Babacan’ın aile şirketi olan Ali Babacan Tekstil A.Ş en az lise mezunu personel alımı yapıyor.

ALİ BABACAN ŞİRKETİ PERSONEL ALIMI YAPIYOR

Misyon olarak müşterilerin beklentilerini karşılamak üzere;  Zamanında, İstenen miktarda, İnsan-çevre sağlığına uygun ürünler satmak, Ülke ekonomisine katkıda bulunmak olara tanımlayan şirkette çalışacak personeller şirketin resmi internet sitesinden başvuru yapacak.

Ayrıca Ali Babacan Tekstil A.Ş vizyon tanımında ise, “Tedarikten müşteriye, insan kaynaklarından tüketiciye kadar tüm aşamalarda mükemmelliği hedefleyen, çevre ve insan sağlığına önem veren ve bu yönde sistematik bir şekilde gelişerek her zaman tercih edilen dürüst ve güvenilirliğiyle öne geçen bir firma olmak en büyük hedefimizdir.” ifadeleri yer aldı.

ALİ BABACAN TEKSTİL İŞ BAŞVURUSU ŞARTLARI

li Babacan Tekstil A.Ş  tarafından yayınlanan personel alım ilanında, “Toptan Tuhafiye-Mefruşat-Çeyiz Mağazamıza, satış bölümünde görevlendirilmek üzere, lise mezunu, üniversiteye girememiş (Açık Öğretim Fakültesinde okuyabilir), 18 – 23 yaş arası bay elemanlar alınacaktır.” denildi.

Başvuru yapacak adayların başvuru şartları sağlaması durumunda gerekli inceleme yapıldıktan sonra, durumu firmanın kriterlerine uygun ise e-mail ya da telefon yoluyla geri dönüş yapılacağı açıklandı.

Personel alım ilanında adayların ayrıca sözlü mülakat ve yazılı değerlendirmeye de tabi tutulacağı bildirildi.

ALİ BABACAN A.Ş. İŞ BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir