Özel sektör İş İlanları

Almanya’ya Türk İşçi Alımı Başvuru Formu Açıldı! İlanda Yer Alan Meslekler ve Başvuru İşlem Detayları

Almanya’ya Türk İşçi alımı başvuru formu aday erişimine açıldı. Uzun süredir beklenen ilana dair OBM Türkiye adlı firma resmi internet sitesi üzerinden başvuru formunu yayımladı. 

Başvuru formunun aday erişimine açılmasının ardından adaylar bu internet sitesi üzerinden başvurularını yapabilecekler. 

İlan metninde yer alan açık kadrolar, alım yapılacak meslek grupları ve ilana dair başvuru detaylarının tamamını siz okuyucularımıza aktarıyoruz. İşte 2019 yılı Almanya’ya Türk İşçi alım ilanı. 

OBM TÜRKİYE TÜRK İŞÇİ ALIM İLANI

OBM Türkiye tarafından yayımlanan Türk işçi alım ilanında 4 farklı alanda personel alımı yapılacağı duyuruldu. Elektronik başvuru usulü ile yapılacak Türk İşçi alım ilanlarında yer alan açık kadrolar şu şekilde;

* İşçi Başvuru Formu

* Hemşire – Hasta Bakıcı Başvuru Formu

* Mühendis Başvuru Formu

* Kamyon ve Tır Şoförlüğü Başvuru Formu

OBM Şirkterinden Personel alım ilanına başvuru yapacak adaylara bir uyarı mesajı yayımlandı. İşte o mesaj;

”OBM Türkiye’ye başvuruda bulunanların dikkatine! Değerlendirilen başvuru sürecinin tamamlanabilmesi için başvuru sahiplerinin belgelerinin Almanya’da geçerli olacak şekilde hazırlanması, toplanması, tercüme edilmesi, OBM Türkiye, OBM Almanya ve ilgilisine gönderilmek üzere, üçer suret hazırlanması ve belge asılları ile birlikte ilgilisine bir suret, OBM Türkiye’ye bir suret, OBM Almanya’ya bir suret olacak şekilde gönderilmesi konusunda BFBER AŞ işbirliğiyle Almanya’da akredite olan Antalya Tercüme AŞ tek yetkili şirkettir. Bilgilendirme (SMS – E-posta) mesajı gönderilecektir.”

BAŞVURU İŞLEMLERİ NASIL YAPILACAK?

OBM Türkiye firması Almanya’ya Türk işçi alımlarına dair yapmış olduğu açıklamasında, başvuruların internet üzerinden başvuru formu doldurulması yada şirketten randevu alınarak şahsen yapılması şeklinde olacağını duyurdu. Şirket açıklamasında adaylardan asla başvuru ücreti istenmeyeceği hususunun altını çizdi. 

Başvuru Açıklaması

”Başvurularda asla ücret talep edilmemektedir. Sitemiz dışında hiçbir yerde başvuru yoktur. Alanınız dışında veya birden fazla alanda başvuru yapmanız halinde başvurunuz geçersiz sayılabilir.”

Şirket Ofisinden Randevu İle Başvuru Yapmak İçin;

Başvurularını şirketin ofisleri aracılığıyla yapmak isteyen adaylar öncelikle şirketten randevu alacaklar. Randevu sonrası ile adaylar gerçekleştirilecek görüşme sonrası başvurularını yapabilecekler. İşte o açıklama;

”Ofislerimizde sadece randevu ile görüşme kabul edilmektedir. Randevu talebi için; Görüşmek istediğiniz konuyu kısaca belirtiniz. Sizin ile iletişim kurabilmemiz için (ad ve soyadınızı, mail adresinizi, mobil telefon numaranızı yazarsanız) en kısa sürede insan kaynakları uzmanlarımız tarafından dönüş yapılacaktır.”

İlan için: https://bit.ly/2M3Sg0C (bağlantıyı kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın)

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir