Özel sektör İş İlanları

Atlasjet İş İlanı: Ekip Tahsis Memuru Kadrosu için İlan Yayımlandı

Atlasjet Havacılık A.Ş. bir ilan yayımladı. Kariyer siteleri üzerinden yayımlanan personel alım ilanında kurum bünyesine çeşitli meslek gruplarından personel alımları olacağı bildirildi. 

İlanda yer alan açık kadrolardan bir tanesi de Ekip Tahsis Memuru pozisyonu oldu. 

Bu kadro için önlisans mezunlarının başvuru yapabileceğini açıklayan Atlasjet ilana ilişkin tüm bilgileri paylaştı. 

EKİP TAHSİS MEMURU

Ekip Tahsis Memuru kadrosu için yayımlanan personel alım ilanında, bu pozisyona yapılacak alımlara başvuru yapacakların hangi görevlerde yer alacakları da açıklandı. İlana göre Atlasjet Havacılık A.Ş. bünyesinde bu pozisyon için çalışacak personeller; 

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü ilgili yönetmeliği SHT-FTL’e göre uçucu ekip görev planlanması yapıldıktan sonra planlamanın takibini sağlamak, Uçuş ekiplerine görev değişikliklerini tebliğ etmek. Uçuş operasyonu esnasında meydana gelen aksaklıkları gidermek ve Ekip Planlama Müdürü’ne raporlamak, Ekiplere ait ilave otel, pass bilet ve transferleri takip etmek ve 7/24 uçuş operasyonunu takip etmek görevlerinden sorumlu olacaklar. 

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Atlasjet Havacılık A.Ş tarafından yayımlanan ilan metninde yer alan başvuru koşulları madde madde şu şekilde;

Firma adayların öncelikle öğrenim şartını sağlamalarını istiyor. Bu kadro için ise adayların üniversitelerin veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun olmaları gerektiğini ifade etti. Deneyim tecrübe şartının da olduğu ilanda adaylardan 2 yıl deneyim isteniyor. Bunun yanında orta düzey İngilizce bilgisiine sahip olmanın ilana başvuru için yeterli olduğu duyuruldu.

Bu kadro için diğer koşullar ise şu şekilde; MS Office uygulamalarına hakim, İletişim ve planlama yeteneği gelişmiş, Takipçi ve analiz yönü kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Vardiyalı olarak çalışabilecek.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Söz konusu personel alım ilanı için adaylar başvurularını Atlasjet Havacılık firmasının alşamalı olduğu kariyer sitesi üzerinden elektronik yapacaklar. 

İlan metni için: https://bit.ly/2kmTE1V

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir