Özel sektör İş İlanları

BİM 21 Şehir İçin Personel Alım İlanı Yayımladı! İl İl Sıralı Liste

BİM kendisine ait sitesi üzerinden yayımladığı personel alım ilanlarında bayram sonrasında güncelleme yaptı. Firma tarafından yeniden yayımlanan personel alım ilanlarında alım yapılacak kadrolar ve alım yapılacak şehirler yenilendi.

BİM Marketler bünyesine ve BİM Bölge Müdürlükleri için yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan yeni kadrolar, ilanlara başvuru şartları ve ilanlara başvuru yapacak adayların izleyecekleri tüm süreç haberimizde. 

İşte Ramazan Bayramı sonrası başvuruda bulunabileceğiniz BİM Personel Alım İlanları;

BİM PERSONEL ALIMLARI HANGİ ŞEHİRLERDEN YAPIYOR?

BİM personel alım ilanlarına başvurular için iki yol bulunuyor. Birincisi firmanın bulunduğunuz şehirde yer alan ilgili birimine şahsen başvuru yapmak ikinci yol ise sizlere aşağıda aktardığımız kadrolar için elektronik başvuru yapmak. 

Elektronik başvuru ile başvuru yapabileceğiniz personel alımları 21 şehir için yayımlandı. Ayrıca bu kadrolar gün aşırı güncellendiğinden ilan sayfasını sık sık incelemenizde fayda var. 

Bu kapsamda market tarafından yayımlanan ilan metnine göre alım yapılacak şehirlerin sıralı listesi şu şekilde;

Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Konya, Tekirdağ, Trabzon, Balıkesir, Çanakkale, Manisa, Kocaeli, Mersin, Afyon, Uşak, Artvin, Gümüşhane, Kütahya, Isparta, Denizli, Van, Rize.

HANGİ KADROLARDA ALIM YAPILACAK?

BİM personel alım ilanında çok sayıda kadro için personel alım ilanı bulunuyor. Hem müdürlük bünyesi için çeşitli memur personel kadroları hemde market bünyesinde işçi kadroları için ilanlar yer alıyor. 

Bu çerçevede ilanlarda yer alan açık kadro bilgileri şu şekilde;

Müdürlük Kadroları için Yayımlanan Kadrolar

Reklam ve İletişim Asistanı, Bilgi İşlem Asistanı, Gıda Mühendisi, Müdür ve Müdür Yardımcıları, 

İşçi Kadroları için Yayımlanan Kadrolar

Depo Personeli, Perakende Satış Elemanı, Taze Gıda Personeli, Meyve-Sebze Personeli, Mağaza Satış Elemanı, Mağaza Mal Kabul Personeli, Kasa Reyon Personeli, Et-Şarküteri Personeli, Kozmetik Personeli, Unlu Mamüller Personeli, Mağaza Personeli (Engelli)

ELEKTRONİK BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Elektronik başvuru yapmadan önce adayların öncelikle BİM tarafından ilan edilen başvuru şartlarını yerine getirmesi gerekiyor. Bu başvuru şartlarına haiz adaylar, Kamuilanlari.com olarak aşağıda verdiğimiz bağlantı üzerinden ilanlara ulaşacaklar. 

Burada kendi şehirleri için yayımlanan ilanları bulacak adaylar, Başvuru Yap butonu üzerinden başvurularını elektronik olarak bildirecekler. 

İlanlara Ulaşmak İçin Aşağıdaki Adımları İzleyebilirsiniz.

İlana başvuru için; https://bit.ly/2PL9Xki

NOT: Bağlantıyı kopyalayın (Sadece kırmızı olanları), internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir