Özel sektör İş İlanları

BİM 24 Şehir İçin İş İlanı Yayımladı: İl İl, Kadro Kadro Personel Alımı

BİM Marketler kendisine ait sitesi üzerinden duyurduğu personel alım ilanlarını kısa süre önce yeniledi. 

BİM tarafından yayımlanan yeni ilanlarda yer alan kadrolar, firmanın alım yapacağı market ve firma birimlerinin bulunduğu şehirler ile adayların ilanlara nasıl başvuru yapacaklarına ilişkin ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz. 

BİM tarafından Mayıs ortasında ilan edilen alımlar;

BİM MAYIS AYI ORTASI PERSONEL ALIM İLANLARI

BİM Marketler tarafından yayımlanan personel alım ilanında hem işçi hemde memur personel kadrolarına çok sayıda personel alımı yapılacak. Çeşitli şehirlerde yapılacak alımlara farklı eğitim seviyelerinden mezun adaylar başvuru yapabilecek. 

Her açık kadro için ayrı ayrı belirlenen öğrenim şartı detaylarına göre BİM işçi kadrolarına en az ilköğretim mezunu işçi personel kadrolarına ise en az lise mezunu personel alımı yapacak. 

ALIM YAPILACAK ŞEHİRLER

BİM Marketlerin kurumsal kariyer sayfası üzerinden yayımlanan ilanlara göre alım yapılacak şehirler şunlar:

İstanbul (Asya), İstanbul (Avrupa), Ankara, Sivas, Tekirdağ, Artvin, Gümüşhane, Rize, Trabzon, Balıkesir, Çanakkale, Manisa, Kırıkkale, Afyon, Uşak, Konya, Kütahya, Isparta, Denizli, Bilecik, Van, İzmir, Muğla, Adana, Mersin.

ALIM YAPILACAK KADROLAR

BİM tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında çok sayıda kadro için alım ilanları bulunuyor. Bu ilanlarda yer alan kadro bilgilerine göre mağaza hem normal vatandaşlar arasından hemde engelli personeller arasında alım yapacak. 

İlana göre alım yapılacak açık kadroların listesi ise şu şekilde;

İdari İşler Asistanı, Reklam ve İletişim Asistanı, Bilgi İşlem Asistanı, Gıda Mühendisi, Muhasebe Personeli, Taze Gıda Personeli, Kasa Reyon Personeli, Et-Şarküteri Personeli, Unlu Mamüller Personeli, Mağaza Personeli (Engelli), Meyve-Sebze Personeli, Mağaza Mal Kabul Personeli, Perakende Satış Elemanı, Mağaza Müdürü, Bölge Genel Başvuru, Depo Personeli, Kozmetik Personeli.

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

BİM personel alım ilanlarında adaylardan hangi koşullara sahip olmalarını istiyor? İşte bu sorunun yanıtı.

Başvuru yapacak adayların başvurularının kabul edilmesi için öncelikle Türk vatandaşı olmaları gerekiyor. Adayların daha sonra kadrolar için ayrı ayrı belirlenen öğrenim şartını sağlamaları isteniyor. Bu şart her kadro için değişkenlik göstermekte birlikte çoğu kadro için en az lise mezunu olmak.

Bunun dışında firma mağazanın personellerinde aradığı ve aşağıda yer alan şartların tamamına haiz olunması gerektiğini bildirdi. 

BİM Personelinde Olması Gereken Koşullar

Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen, Esnek-Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip, Müşterileri güleryüz ile karşılamak ve uğurlamak, Ürün, etiket, fiyat kontrollerinin reyonda ve kasa noktasında yapılmasını sağlamak, Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak, Reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamak.

ADAYLAR İLANLARA NASIL BAŞVURU YAPACAKLAR?

BİM personel alım ilanlarını kurumsal internet sitesinden yayımladı. Adaylar ilanlara bu site aracılığıyla elektronik başvuru yapabilecekler. Bunun için aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilir, ilanları inceleyebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Mavi renkte ve parantez içinde vermiş olduğumuz bağlantıyı (https://bit.ly/2PL9Xki) kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın.

BİM Personel Alım İlanlarından Sürekli Haberdar Olmak için

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir