Özel sektör İş İlanları

BİM 333 Personel Alımı İçin İŞKUR Destekli İlan Yayımladı! Alım Yapılacak İller

BİM Birleşik Mağazalar Zinciri şahsen kabul ettiği personel alım ilanı başvurularına ek olarak ayrıca İŞKUR üzerinden yayımladığı ilanlarını ekliyor. 

İŞKUR tarafından yayımlanan bu personel alım ilanlarında marketin ihtiyaçlarına göre farklı kadrolar için alımlar olacağı duyuruldu. İŞKUR’da yayımlanan bu alım ilanlarına dair tüm detayları sizlere aktarıyoruz. 

İşte yayımlanan personel alım ilanına dair detaylar

BİM PERSONEL ALIM İLANINDA YER ALAN KADROLAR

BİM tarafından yayımlanan personel alım ilanında 6 farklı pozisyon alım yapılacağı duyuruldu. İlan metninde ise en fazla alım ilanı tek bir kadro için yayımlandı. 

İlanda BİM Birleşik Mağazalar Zinciri; Market Elemanı, Kasiyer, Reyon Görevlisi, Perakende Satış Elemanı (Gıda), Beden İşçisi (Genel), Muhasebeci kadrolarına personel alımı yapacak. Alımlarda en fazla alım ise Kasiyer pozisyonuna yapılacak. 

İşte İŞKUR’da Yer Alan O İlan


ALIM YAPILACAK ŞEHİRLER

BİM tarafından Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ilanda 7 farklı şehir için alım ilanları bulunuyor. Bu şehirlerin listesi yukarıda yer alan görselde göründüğü gibi Mersin, Antalya, İstanbul, Bursa, Karabük, İzmir ve Van. 

Bu şehirler için yayımlanan ilanlar İŞKUR destekli olan ilanlar. Ayrıca firma kendisine ait kurumsal sitesi üzerinden yada şahsen de başvuru kabul ediyor. 

BAŞVURU KOŞULLARI

BİM Birleşik Mağazalar Zincirinde çalışmak isteyen adayların sağlamaları gereken tüm başvuru koşullarını aşağıda aktarıyoruz. Bu başvuru koşullarına haiz olan adaylar başvurularını İŞKUR’a bildirebilirler. 

Adayların sağlamaları gereken ilk koşul Türk vatandaşı olunması. Bu başvuru şartının dışında adayların ayrında görevini yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, kadrolara göre belirlenen öğrenim seviyesinden mezun olmak, Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen, Esnek-Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip,

İŞKUR tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan iş tanımı; Müşterileri güleryüz ile karşılamak ve uğurlamak, Ürün, etiket, fiyat kontrollerinin reyonda ve kasa noktasında yapılmasını sağlamak, Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak, Reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamak, şartlarını sağlamaları gerekiyor.

BAŞVURU SÜRECİ

Başvuru koşullarını sağlayan adaylar başvurularını İŞKUR aracılığıyla BİM’e bildirebilirler. İŞKUR’a üye olan adaylar aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilanları görüntüleyebilir ve başvurularını elektronik olarak yapabilirler. 

İLANLARA ULAŞMAK

Siz okuyucularımıza aşağıda bir bağlantı verdik. Bu bağlantıya tıkladığınız İŞKUR İş İlanları sayfasına ulaşacaksınız. Burada arama yapmanız gerekiyor. 

* Öncelikle burada bulunan İş Yer Unvanı adlı bölümü bulun ve buraya BİM Birleşik Mağazalar yazın ve Ara butonuna basın. 

İŞKUR İş İlanları Sayfasına Ulaşmak için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir